หัวข้อ: หนี้ใจ...

เศร้าซึม หนี้ใจ...

หนี้ใจ...

การที่เฮาได้เจอคนที่คิดถึง แล้วเฮ็ดให้เฮาเจ็บเด็กน้อยบอกกับตัวเองเสมอว่า มันคือหนี้ใจ ที่เด็กน้อยต้องชดใช้หนี้ให้หมดไป คิดว่าเมื่อชาติที่แล้วคงเป็นหนี้ใจเขาไว้ ชาตินี้เขาเลยมาทวงหนี้คืน เลยต้องมารีบใช้หนี้ให้หมด จะเจ็บแค่ไหนต้องอดทน จะเศร้าแค่ไหนอย่าท้อ จะร้องไห้มากมายก็อย่าอ่อนแอ ก็ปลอบตัวเองว่า ใช้หนี้ใจให้หมด แล้วจะไม่ต้องใช้หนี้อีกต่อไป ....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มโพธิ์ศรีสุวรรณ
    ผมกะคือกันละเอื้อยดีเจครับ ชาติที่แล้วกะซิเป็นหนี้ความคิดฮอด ชาตินี้ผมเลยคิดฮอดผู้สาวหมดสู่คน ที่ผมฮู่จัก คนบ่เป็นคิดฮอดผมกะแฮงคิดฮอดหลาย

เฮ็ดให้คิดฮอดแล้วก็บ่มาดูแลกันเลย... ฮู่บ่ว่าคิดฮอด ยามใด๋สิใช้หนี้ความคิดฮอดเบิดน้อ โอ๊ยน้อ คิดฮอดฮู่บ่

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    หนีใจ สงสัย นิ คงเป็นหนี้ใจเค้ามากเหลือหลาย คิดถึ้ง คิดถึง แต่เค้าสงสัยชาตินี้จะใช้หมดหรือเป่าหนอ ถึงจะเป็นหนีใจถึงงจะเจ็ยปวด ทุกข์ทรมารก็ยอมจ้า ต้วเองเค้าคิดถึงตัวเองนะนะจ้า

ลานบุญ
    Guest
    คิดฮอด คิดฮอด รอยกอดอ้ายยังตราตรึง คำฮักเคยซึ้งตรึงตราจนน้ำตาครอ เฮ็ดจั๊งได๋ล่ะบาดนิได้คิดฮอดแล้วแมะจ้า มาห้ามไห่เซาคิดฮอดกะบ่อได้เลยเด้อ เห็นหน้ากะขอกอดแนะเด้อจ้าผู๋ที่กำลังถึกคิดฮอดนั่นแมะ

ฝันดีจ้า...จุ๊บ ๆๆๆ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    แล้ว จะชดใช้ ไปอีกโดนบ่หือ

คือมาหลายแท้ หนีใจเมรีแม้

คิดฮอดๆๆๆๆๆๆๆ แต่เฮ็ดหยังบ่ได้ อิอิ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ paula

พบปะพูดคุย

หนี้ใจนิมันเป็นบางเวลา บางอารมย์ แต่ว่าเป็นหนี้การเงินนิ ช้ำใจมากกว่า อิ อิ

หนี้ใจสำหรับเธอวันนี้หวังใช้ให้หมด
    จะไม่ขอจดขอจำให้ช้ำหัวใจ
    จะขอหลีหนีให้ไกลแสนไกล
    ไม่ขอเก็บไว้ในใจต่อไปเอย

Tags for this Thread