หัวข้อ: ขออภัยในความไม่สะดวก

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวเพิก
    แดนสวรรค์เมืองใต้
    รับทราบครับผม...ไม่เป็นไร

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    กลับมาเหมือนเดิมแล้วเย้ๆ
    ขอเป็นกำลังใจให้ทีมงานซุคนครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

ปุกปลาแดก+หน่อไม้ส้มเสียจ้า อิอิ

เข้ามาแสดงความดีใจนำญาอ้ายบ่าวเดิมจ้า ที่ยังกู้ข้อมูลส่วนหลายคืนมาได้อยู่จ้า บ่เป็นหยังดอกเนาะเป็นกำลังใจให้เด้อจ้า กระทู้ขามป้อมจากวันที่ 28 มาฮอดมื้อวาน มีอยู่ 2 กระทู้หนึ่งดอกจ้า พอดีกระทู้ล่าสุดได้เก็บข้อมูลไว้อยู่ แต่ว่าๆ อันกระทู้ขนกระปุกปลาแดก กับหน่อไม้ส้มคืนมาเกาะ จิได้เฮ็ดใหม่จ้า อิอิ

แล้วกะเป็นกำลังใจให้พี่น้องที่กระทู้ หรือข้อมูลหายเด้อจ้าค่อยๆ ตั้งเอาใหม่เด้อจ้าพี่น้อง อันๆ ขามป้อมคึดยากตะนำพ่อใหญ่คำแสงหั่นล่ะจ้า หายสาบสูญไปเลยจ้า เทิงคนเทิงกระทู้ อิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ข้าวต้มมัด
    รับทราบจ้า แฮ่งหย่านได้สมัครใหม่ยุคอมบ่ดี สู้ๆๆเด้อค่ะท่านประธาน

ฐานข้อมูลเสียหายหลายคัก เป็นเหตุสุดวิสัย แก้ไขเบิดมื้อเบิดคืนจนปานนี่ยังบ่ได้กินข้าวอยู่อ้ายข่อยกะดาย...
    กระทู้ที่ตั้งขึ้นหลังวันที่28 ม.ค.2554...อ้ายกู้คืนบ่ได้เด้อจ้า...ถ้ายังเก็บข้อมูลไว้อยู่กะให้ตั้งขึ้นมาใหม่เอา
    แล้วกระทู้ผู้ใด๋หายไปบ่แม่นถืกลบเด้อ...อ้ายเลาทำงานดีที่สุดแล้วได้มาอย่างที่เห็นหนี่หละจ้า....
    ขอให้อ้ายพักผ่อนสา หากินข้าวกินน้ำ...ขอบคุณหลายๆจ้าอ้าย...พี่น้องบ้านเฮาทุกคนเป็นกำลังใจให้อ้าย สู้ๆ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    รับทราบค่ะ...สาพอช่วงบ่ายเข้าบ้านมหาบ่ได้

ขอเป็นอีกหนึ่งแฮงใจซอยท่าน วมต.บ้านมหาเด้อค่ะ
    จั่งได๋กะขอขอบคุณ อ้ายบ่าวคนเดิม หลายๆที่เปิดเว็บบ้านมหาให้พี่น้องได้ม่วนชื่นโฮแซว สู้ๆๆค่ะ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ทราบข่าวตอนสองทุ่มกว่า...
    กระผมในฐานะที่เป็นสมาชิกและใช้งานเว็บบ้านมหา.comผู้หนึ่ง
    ผมก็ได้โทรไปถามข่าวช่วงก่อนเที่ยงครับ ท่านเว็บมาสเตอร์บอกว่ายังบ่ได้นอนตั้งแต่มื้อคืนนี่ครับ
    ส่วนปัญหาที่เกิดขึ้นมานั้นผมก็ขอเอาใจช่วยเด้อครับ
    ตามที่ได้สนทนากับท่านเว็บมาสเตอร์เกี่ยวกับปัญหาที่เกิดขึ้น ก็ถือว่ากุ้คืนมาได้มากที่สุดแล้วครับ
    โชคดีมากที่ได้แบคอัพไว้บ่เก่าหลายครับ
    สู้ต่อไปครับท่านฯ บ่าวคนเดิมผู้เป็นเว็บมาสเตอร์และผู้เป็นศูนย์กลางของความเป็นเว็บอิสานที่ยิ่งใหญ่ที่สุดในโลก ขอเป็นกำลังใจให้ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ พ่อใหญ่คำแสง
    เฮือนบ้าง เถียงนาบ้าง
    รับทราบครับท่าน
    สมพอ...เข้าไม่ได้เลยครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์

ขออภัยในความไม่สะดวก

ขออภัยในความไม่สะดวก.. ฐานข้อมูลเสียหายรุนแรง!...ข้อมูลที่กู้คืนมาได้ สำรองไว้ล่าสุดวันที่ 28 ม.ค.2554 เวลา 05.00 น.

ของแม่นหละแหม ตกใจคือกันครับ มีมื้อวานบ่ได่เข่ามา มื้อนี่พอแต่เข่ามางงยุโดนเติบตอนนี่กะเลยเข่าใจแล้วขอรับกระผม รับทราบ ขอบคุณครับผม

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ส่งแรงใจและเป็นกำลังใจจากมิตรรักแฟนเพลงบ้านมหา อึกคนนึงจากมุมแคบๆของเมืองโคราช ส่งไปทางยุดยาเด้อจ้า สัญญาๆควอเตอร์หน้าสิหักค่าขนมไว้ซื้อ HDD 1TB ไปฝากดอกเด้ออ้าย อิอิ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

Tags for this Thread