หัวข้อ: กินข้าวแลงคุ้มสามเสนสัมพันธ์

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ได้ไอเดียวแล้ว มื้องาน ให้แม๊กกี้ กับหลิน แต่งโตเป็น หลินฮุ้ย กับ หลินปิง

เจ้าโต เห็นดีนำบ่อ....ซิได้ไปเช่าชุดไว้ถ่า

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    กรี๊ดดด ได้ค่ะอ้าย อิอิ....เห็นด้วยค่ะ หลิน OK

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    กรี๊ดดดดดดดดดดดด ทรงผม ผุยั่ยบ้าน ...
    กับข้าวเปนตาแซบเนาะ
    ก่อนสงกรานต์ ขอจองเด้อค่ะ จักเวลานึง กินบ่หลายดอก อิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ แหล่โสตาย
    กรี๊ดดดดดดดดดดดด ทรงผม ผุยั่ยบ้าน ...
    กับข้าวเปนตาแซบเนาะ
    ก่อนสงกรานต์ ขอจองเด้อค่ะ จักเวลานึง กินบ่หลายดอก อิอิ
    ต้องจองล่วงหน้าเป็นปีพุ่นเด้ ช่วงนี้กำลังดัง เลยเดินสายตู๊ดกินฟรี
    รู้สึกปวดตับหลาย สงสัยสิต้องได้เปลี่ยนตับใหม่ล่ะบาดเนี่ย กรี๊ดดด ๆ ๆ ๆ

ยินดีจ้า ๆ ๆ tim:tim:tim:

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวคนเดิม
    ได้ไอเดียวแล้ว มื้องาน ให้แม๊กกี้ กับหลิน แต่งโตเป็น หลินฮุ้ย กับ หลินปิง

เจ้าโต เห็นดีนำบ่อ....ซิได้ไปเช่าชุดไว้ถ่า

อึ๋ยยยยยยยยยยยยย ครายเค้าจะไปใส่ เช่ามากะใส่เองสาเด้อ เอิ๊กๆ หลินฮุ่ยตัวยาวๆ คิคิ

ใส่คู่กับน้องหลินน่านแหละ เห็นดีด้วยกันดีนัก เอิ๊กๆ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    อิจฉาแท้น้อครับ ไผ่ผ่านมาทางชัยภูมิบอกแน่เด้อครับ สิแวะไปเล่นนำครับ ฮือๆ อิจฉาอย่างแรง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    คือบ่เอิ้นเมนำแนน้อจ้า อยากไปนำแหม

คือนุ่งโสร่งคือแท้อ้ายพล

สาวแหล่ สิไปมื่อได อย่าลืมเอิ้น เม นำแนเด้อ อยากไปกินขนมจีนบ้านอ้ายพล เพิ่นเฮ็ดแซ่บ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เมษา; 12-01-2010 at 19:21.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    อั่นนี่ติว่าโหวตใหญ่พลซื้อมาใหม่นั่นแม๋ครับ เป่าลืมหูลืมตาเลยน้อ ของใหม่เพิ่น 55

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    โอ๊ยยยยอ้ายพลเเม่นเป่าสวนดุสิตโพบ่ออ้าย อิอิ อบอุ่นน้อครับเห็นพี่น้องมาตุ้มมาโฮม
    อ้ายพลน้องขอลงทะเบียนจองก่อนล่วงหน้าเลยเด่้ออ้ายกินข้าคุ้มสามเสนครับ อิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    โอ๊ยยยยอ้ายพลเเม่นเป่าสวนดุสิตโพบ่ออ้าย อิอิ อบอุ่นน้อครับเห็นพี่น้องมาตุ้มมาโฮม
    อ้ายพลน้องขอลงทะเบียนจองก่อนล่วงหน้าเลยเด่้ออ้ายกินข้าคุ้มสามเสนครับ อิอิ
    แฮ่ม โดยขะน้อยc06: