หัวข้อ: กบ กินตะเว็น พร้อมอุปกรณ์การชมที่ทันสมัยครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

พบปะพูดคุย กบ กินตะเว็น พร้อมอุปกรณ์การชมที่ทันสมัยครับ

สวัสดีครับพี่น้องสมาชิกบ้านมหาทุกท่านเด้อครับ
    มื้อนี่ 15/1/2553 บ่าย 3 ถึง 4 โมงแลงกว่าๆ อิอิ

ได้เกิดปรากฎการณ์ทางธรรมชาติขึ้นเนาะครับ
    หาฝาหม้อมาลนไฟพอได้เบิ่ง อิอิ เห็นแล้วกะเลยเอามาฝากพี่น้องครับ
    ภาพบ่งามดอกครับ แต่ว่าอยากให้เบิ่ง พร้อมแล้วก็มาเบิ่งกันเลยครับบบบ

กบ กินตะเว็น พร้อมอุปกรณ์การชมที่ทันสมัยครับ

กบ กินตะเว็น พร้อมอุปกรณ์การชมที่ทันสมัยครับ

ภาพสุดท้ายครับ ดอกไม้สวยๆ พักสายตาครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

อุปกรณ์ในการเบิ่ง หาได้ตามมีตามเกิดครับ ฮ่าๆๆๆ

โอ๊ะ ... ลืมเทียนที่ใช้ลน 555

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5
    ก๊ากกกก ไปลักฝาหม้อไผมาล่ะอ้าย ระวังคะเจ้านำมาเอาเด้อ ขอบคุณเด้อจ้าที่เอามาสู่เบิ่ง อยู่นี่บ่เห็นหยางดอก ก๊ากกกก

Noo noiy
    Guest
    คนเอ้ยยยยยย บ่กล้าเบิ่งย้าน หน้าผากดำ 555555 แต่ว่าใส่แว่นตาดำ เบิ่งได้บ่ คนเอ้ยยย แต่ว่าฝาหม้อ วางยุนั้น มันคุ้นๆเน๊าะ ว่าบ่ 55555555555555 กิ้วๆๆๆ

แต่ว่ายุชลบุรี เป็นสีหม่นๆแม่ะ คนเอ้ยย แนมบ่เห็นหยางดอก ฟามรักมานบังตา ฮ้าๆๆๆๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เมือกี้นี้กเพิ่งสิเบิ่งมาครับ เห็นคือกันกินไปเสี้ยวเดียว
    บ่เห็นเป็นวงแหวนือเขาว่าดอก อย่าลืมเคาะต้นไม้เด้อครับ
    ผุเฒ่าพาเฮ็ดดอกหว่าฮ่าๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ขะเจ้าคือได้เบิ่งกบกินเดือนนอ บัดทางพี้ (ยุโรป) คือมีแต่หมอกแถะเหลียวไปทางได๋กะบ่เห็นหยัง ขนาดห้าโมงเช้าแล้วแหมะ

บ่แม่นคะเจ้านำหาแล้วติ้ ฝาหม้อนั่นน่ะ ฟ้าวเอาไปคืนเพิ่นเด้อ ครับ โอ้ยน้ออุปกรณ์

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต
    ขอบคุณที่เอามาให้เบิ่งครับ อยู่ทางนี้บ่เห็นตะเว็น3มื้อแล้วหิมะตกตลอดสูงครึ่งแข้งแล้วครับพี่น้อง

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ออกไปเบิ่งมาแล้วท่าน...ตาหยังแนมหยังบ่เห็นอยู่เดี่ยวนิ

จักแม่นตามัวย้อนอิหยัง ...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ข้าวเหนียวกะหมูปิ้ง
    ฮี้วววววววววววววว แม่นไปลักผ้าหม้อไผมาเฮ็ดเป็นอุปกรณ์ ในการเบิ่ง น้อจ้า อ้าย ทางนี้ บ่ได้เบิ่ง ดอกจ้า อ้ายฝนตก แมะ เมฆตั้งเค้า ตะเช้า พุ้น เดี๋ยว แดดออก เดี๋ยวฝนตก จักเป็นจั่งได๋ดอก อากาศ กะดาย ปรับตัวนำบ่ทันแล้ว หละ
    ขอบคุณหลายๆๆๆๆๆๆๆ เด้อจ้า อ้าย ที่ เอารูปมาให้เบิ่งนำ ขอบคุณจ้า

Tags for this Thread