หัวข้อ: ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓

เรื่องฮิตน่าอ่าน ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓

ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=yX4PaYuulxg

ไฟล์ต้นฉบับรออัพโหลดเสร็จเรียบร้อย จะมาแปะให้

กว่าสิได้ส่ำนี่ ว่าแม่น สิได้เปลี่ยน HDD คอมฯ ใหม่

ติหม่องได๋ ติน้องหม่องได๋

ซงไคแหน่ แต่ เฮ็ดแล่วล่ะแมะ อยากเปลี่ยนหม่องได๋ อยากได้แบบได๋อีก

HDD พัง สิพากันได้ไปเอิ้นใหญ่ศรีสะท้าน มาเหมบเขียนป้ายโฟม เด้

ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓ส่งงาน ป้ายพาแลง ๓

----------- จบการรายงาน --------------
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวกันต์; 05-02-2010 at 09:09.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ครูโนช
    ขอบคุณครับ อยากมาม่วนนำอยู่ ...แต่งานฮัดโต เหลือเกิน...คงสิได้เบิ่งแต่ภาพถ่ายล่ะครับ

รอบยิ้มพิมใจ

โอ๊ยยยยยย งามแท้น้อ คิดฮอดงานพาแลงที่ผ่านมา และดีใจสิได้ไปงานพาแลง ครั้งที่ 3 จ้า สิได้พ้อพี่น้องนำเด้อจ้า อยากพ้อหน้าซุคนจ้า กรี๊ดดดดดดดดดดดดด ได้กินข้าวแลงนำกันน้อจ้า ยากปานใด๋กะให้มาเด้อจ้า c06:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    เสียงดนตรีข่างล่างมาเป็นตาลุกหย่าวแท้ละหือ :1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มื้องานคือสิห่าวจั่งซี่เนาะครับ เสียงเพลงเฮาน่ะ ป้ายกะงามๆครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

update ป้าย 2

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    กรี๊ดดดดดดดดดดด))))))))) สุดยอดเลยจ้า ขอบคุณหลายๆๆ จ้า
    อยากเจอหน้าพี่หน้าน้อง แล้วเด้นี่
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    ไฟล์ ดอท อะไรครับ .

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ไฟล์นามสกุล .tif ครับพ่อเบน สำหรับแปลงเป็น Mode CMYK Color

เว็บฝากไฟล์นิตั้งยุประเทศได่ท่าน ผมโหลดตั้งแต่เช้ายังบ่แล้วยุ

ไฟล์กะบ่ใหญ่ปานได่

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    มื้ออื่นสิจัดการไฮ่เด้อครับ

ป้ายแรก 350 x 250

ป้ายดีเจ เอาถ่อได๋ น้อครับ

ขอรายระเอียดแหน่เด้อครับ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ทิดรส มักม่วน; 06-02-2010 at 07:45.

Tags for this Thread