หัวข้อ: โอ๊ย สะออน เด็กน้อยน่ารักมักกล้องจ้า อิอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ชิงช้าชาลี
    บล็อก
    1
    5555++ มักแฮง ใส่กระโปรงกลีบรอบ กับเสื้อไหม ไปเฮ็ดงาน มื้อนี้ล่ะ งานเข้า รปภ.แล้ว พี่เด็กน้อย

ขอคารวะ ความเป็นตัวของตะของ ของเอื้อยจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    สุยอดคับเอื้อยเด็กน้อยคนเป็นตาฮัก คิดฮอดบรรยากาศมื่องานเด้

ฮู่บ่...มื้อนี้ย่างบ่เหลี่ยวเบิ่งหน้าผุใดเลยจ้า เบิดเท่อเล่อเลยจ้า อิอิอิ พอถึงที่ทำงานกะมีน้องเพิ่นมาติดต่องาน เพิ่นว่า "แต่งตัวเป็นเด็กน้อยเลยนะคะ" และพี่ในแผนกทักว่า "เหมือนกระโปร่งนักเรียนนะ" ตอบว่า "ก็กระโปร่งนักเรียนนั่นแหละจ้า เพื่อนซื้อมาฝาก " และพี่เพิ่นกะว่า "ทำไมไม่ใส่เสื้อขาวมาด้วยล่ะ" บอกว่า "กลัวพี่ รปภ.ไม่ให้เข้างานค่ะ" ฮ่า ๆๆๆๆๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เอาคัก ๆ โลดหล่า แนวใด๋มันสิม่วนอ่ะ อารมณ์ค้างตั้งแต่มื่องานแล้วครับ ม่วนคักครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    ว่าแม่นจะของนี่แหล่วบังกล้องคักกว่าหมู่ ลืมไปว่าเพิ่นถ่ายทอดสอพะนะ
    กราบขออภัยพี่ๆน้องๆทุกท่านเด้อครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ฝากผู้ปกครองดูแลให้ดีแหน่เด้อครับ...ย่านบ่จบ ม.6 ซั่นดอกหว่า...ฮ่าๆๆ

พบปะพูดคุย

ฮ่า ๆๆๆๆ ผู้ปกครองกะป้อยซุมื้อล่ะจ้า แม้ทั้งในงานกะป้อยว่า อันอย่าไปเล่นกล้องเพิ่นกะหยังว่า ... เด็กน้อยบ่เชื่อตั้วจ้า ฮ่า ๆๆๆ

ส่วนอ้ายบ่าวเบิดคำสิเว้า ได้ยินแต่เสียร้อง "โอ๊ยยยยยยยยยยยย น้อ" ไปฟังเสียงอ้ายบ่าวโอ๊ยยย เด้อจ้า
    ใน "วีดีโอเก็บตกงานพาแลง ช่วงม่วนโสตาย" อ้ายเลยเซาเบิ่งกล้องไปฟังลำหน้าฮ้านจ้า ฮ่า ๆๆๆๆๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวคนเดิม
    ฝากผู้ปกครองดูแลให้ดีแหน่เด้อครับ...ย่านบ่จบ ม.6 ซั่นดอกหว่า...ฮ่าๆๆ
    แจ้งแต่ผู้ปกครองเอาบ่ออยู่ดอกคับอ้ายบ่าว อันนี่ต้องแจ้งครูที่โรงเรียนนำคับ ผอ อ้ายบ่าวคนเดิมละแยงเอาเด้อคับอ้าย ฮ่าๆๆๆ

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    น่าฮักแท้น้อ

เป็นตาหยิกแก้มจั๊กหน่อย

แล้วกะหอมสักฟอดน้อ

อิสระ เสรี เสมอภาค

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ถ่ายรูปออกมาได้สวยงามอีหลีครับปีนี้ มีแต่มือกล้องอาชีพครับ

Tags for this Thread