หัวข้อ: งานพาแลง 3 ต้องมี....ดังต่อไปนี้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    สุดยอดเนาะครับขอตบมือให้ทุกคนเลยครับ...ฮักกันคือปั้นข้าวเหนียว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    ขอขอบคุณ ทุกๆท่านครับ ที่ให้การสนับสนุนเป็นอย่างดี c06:

ถึงจะบ่ได้ไปร่วมงานในครั้งนี้ แต่ก้อมีกำลังใจที่ดีดีส่งไปให้คร๊าฟฟฟ

ฮิ้ววววววว กริ้วววววววววววววว

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    เบิงแล้วก็อยากไปแท้แท้เลยจ้าหลานจ๋าอิอิอิป้าก็บอได้ไปไสดอกจ้าสามสี่มื่อนี่ก็สินั่งเบิงแต่รูปในงานบ้านมหาพาแลงนี่หล่ะจ้า เบิงไปพุ้นเบิงมาพิ่ เบิงแล้วก็เบิงอีกยุบอแล้วเป็นอิอิอิขอขอบใจหลานมากๆจ้าที่เอารูปมาแจกเบิง ขอให้มีแต่ความสุขสมหวังในทุกๆสิ่งที่ปราถนาเด้อจ้า

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    ขอบคุณคะกับงานพาแลง กับทุกอย่างที่พี่น้องบ้านมหามอบให้ ประทับใจมากคะ

แต่เอ๊ะ น้องายแล้วกล้องน้องชายไม่เห็นมีพี่นิเลย หึ้ยยยยยยยยยยยยย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน
    ตาม่วนน้อครับ...เสียดายบ่ได่มาแต่หัวใจมาเต็มร้อยปีหน่าพาแลง4คือสิได่พ้อหน้ากันน้อครับc06::1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ดีใจและประทับใจหลายที่ได้ไปร่วมงานพาแลงเทื่อนี้ สุดยอดเลยจ้า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ผู้บ่าวเปงจาน
    หากินอยู่ปทุมธานีตั้งต๊ะโดนแล้ว
    ซำบายดี..ความในใจสุดยอดบ่ทันได้บอกไผเสียดายหลายบ่ได้ไปงานพาแลง..ลงซื่อไว้ตั้งต๊ะโดนผัดมีเหตุจำเป็นต้องไปเบิ่งแงงเฒ่าแม่เล่าป่วยหนัก..ต้องขอโทษหลายๆทั้งผู้จัดและกะผู้เป็นนายทะเทียน..เห็นบรรยากาศแล้วโอ้ยมาเสียดายเด้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ขอบคุณผู้เสียสละตระเตรียมงานทุกท่านเด้อคับ ที่เฮ็ดให้มีภาพความประทับใจ ความม่วนซื่นครั้งนี้ บ่ได้ไปกะม่วนหลายๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    งานพาแลง ปีนี้ต้องขออภัย ลูกหิน..บ่ได้ไปช่วยเตรียมเลย
    ตอนแรกตั้งใจว่าสิไปแต่ วันศุกร์ไปนอนบ้านเสี่ยว แต่กะติดงานการเสียชีวิตของเพื่อน
    ที่เกิดขึ้นแบบบ่ คาดฝัน ทำให้ต้อง เดินทางไป วานรฯ สกลนครก่อน แล้วจึงย้อนมาสุรินทร์
    ส่งน้องที่ไปนำกันและ ต่อลงกรุงเทพฯ ใจตอนแรกกะเกือบสิ บ่ได้ ไป แต่กะคิดฮอดพี่
    คิดฮอดน้อง กว่าสิไปฮอดนวนครก็เกือบ 6 โมงแลง.. ตอนอยู่ในงานแทบบ่ได้ เว้านำพี่น้องปานใด
    ด้วยว่าเมื่อยหลาย ขอบคุณพี่น้อง บ้านมหาที่รัก ขอบคุณอ้ายพล ขอบคุณอ้ายอ้ายบ่าวคนเดิม
    ที่เป็นหลักในงานครั้งนี้...ร่วมแรงใจ สำเร็จไปได้ด้วยดี เย้ๆๆๆ

อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ไผ๋สิเข้างานต้องผ่านมือสาวๆสี่ท่านนี้ครับ(ต้องมารับของชำร่วยเด้ออย่าคึดหลายฮ่าๆๆๆ

ฮ่าๆๆๆ อ้ายบ่าวจัย ว่าสิขอจับมือ พี่น้องก่อนเข้างานอยู่เนาะ แต่ลืมไป จกข้าวเหนียวก่อนเข้างานนิแล่ว ค่ะ ข้าวเหนียว กับ ทอดหมู ของอ้ายพล กับพี่เด้กน้อยแมะค่ะ ฟ้าวหลายเลยทันล้างมือ มานั่งรับลงทะเบียนเลยแมะ เอิ๊กๆๆๆ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

Tags for this Thread