หัวข้อ: พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

พบปะพูดคุย พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)

อันนี้เป็นงานนัดกันมาพ้อหน้าพ้อตากันก่อนบางท่านอาจสิเดินทางไกล
    อีกนานจั่งสิพ้อกันอีก เพื่อเป็นการขอบคุณเอื้อยนิกับเอื้อยแมงสะดิ้ง(สมซื่อคัก)
    อ้ายพลเลยนัดพี่น้องคุ้มสามเสนที่อยู่ใกล้ๆมาพ้อกันอีกจักเทื่อ เพิ่นให้ซื่อว่าพาแลง 3.1พะน่ะ ตามบ่าวจัยมาเลยครับ

พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)
    จักว่าแม่นไผแน มาเบิ่งกันเลยครับ อ้ายพล(อาวุโส) อ้ายเอ๋ อ้ายตีนเปิ่ม
    อ้ายทิดรส มักม่วน อิ่มอัมพร นางไหทั้งสอง น้องติ๊ก น้องน้ำ เอื้อยสาวผุฮ้าย เอื้อยสะใภ้อิสาน เอื้อยแมงสะดิ้ง
    อ้ายต่วง เอื้อยแม๊กกี้ เอื้อยสุสงวน น้องนุ่น (หมู่น้องติ๊ก) มาจากระยองพะน่ะ และบ่าวจัย

นักร้องคู่สาวสวย อิ่มอัมพร แมงสะดิ้ง เสียงดีคักพี่น้องฮ้องยุเบิ่ดคืนบ่ลงจากฮ้านเลย

อ้ายต่วงบินๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เบิ่งเอาเด้อลีลาเอื้อย อ้ายเพิ่นบ่แพ้งานพาแลง 3 เลยครับ
    เมื่อยแล้วมานั่งกินจักคราวก่อนเนาะครับ เดี๋ยวค่อยไปหย่าวต่อ
    สามสาว สวยๆทั้งนั่นเลย

ภาพนี้ต้องขยาย อย่างนี้ต้องตีเข่า
    สุดท้ายนี้ขอขอบคุณท่านเจ้าของพื้นที่ครับ อ้ายบ่าวคนเดิม ขออนุญาตใช้พื้นทีเด้อครับอ้าย
    และขอบคุณเอื้อยนิ เอื้อยแมงสะดิ้งที่มางานนี้ ปีหน้ามาพ้อกันอีกเด้อครับเอื้อยที่น่ารักทั้งสอง
    สุดท้ายน้องบ่มีแนวสิฝาก กะขอฝากไว้ในกะทู้นี้เลยเนาะครับ คิดฮอดกันกะเข้ามาเบิ่งกะทู้เก่านี้เด้อครับเอื้อย

เสียดายกล้องผมบ่มีภาพเอื้อยสุสงวนครับ แบตกล้องผมเบิ่ดก่อนครับ ของไผ๋มีเอามาใส่แนเด้อครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 22-02-2010 at 19:26. เหตุผล: แก้คำผิด
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    ขอบคุณครับ ขอบคุณพ่อแม่พี่น้อง บ้านมหาทุกๆท่านครับ

มื้อคืนผมนอนกะบ่หลับครับ สะดุ้งนำเสียง เอิ้บๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เอื้อยสะดิ้งครับ

:1-:1-:1-:1-:1-:1-

ที่ปรึกษาด้านกฎหมาย สัญลักษณ์ของ sert1964

พบปะพูดคุย

พากันพักตับแหน่เด้อ อย่าให้มันทำงานหนักหลาย มันสิแฮงค์ก่อนเด้พี่น้อง..c06:

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    งานนี้นางไห บ่ไปติ ทิดรสฯ หรือหว่ารับแต่งานใหญ่ๆ ได้ยินหว่าแบกไหเองเลยติ ทิดรสฯ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    นี่เด้ครับ นางไห2คนซ้ายมื่อ จื่อบ่อได้บ้อ....พู้นขวามือ บ่าวใจเพิ่นเทคแคร์หมู่นางไห 555
    งานนี่ทิดรส แบกไหขึ้นรถวี่ๆ (ขึ้นรถวีโก้) อิอิ คือเก่าครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ฮ่วยจัยแม่นไปเฮ็ดยังให้น้องนุ่นบ่พอใจน้อฮ้องไห้แล้วนั้น

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ต่วง
    ฮ่วยจัยแม่นไปเฮ็ดยังให้น้องนุ่นบ่พอใจน้อฮ้องไห้แล้วนั้น
    ฮ่วยๆ อ้ายจัยดูแลแบบได๋ละไห่เพิ่นบ่อพอใจน้อละ ว่าแต่ชื่อน้องนุ่นวาติ น้องติ๊กเอ้ยพามาอีกเด้ออ้ายฝนทันรู้จักนำเพิ่นยุ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    เป็นตาม่วนกันแท้น้อคับ ออยคิดฮอดบรรยากาศห่มไม้บ้านไม้งามเด้บาดนี่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    เป็นตะม่วนเนาะจ้า..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ อิ่มอัมพร
    สีแก้วน้ำแม่อิ่ม กับสีแก้มนี่ แดง คือกันคัก เนาะ

Tags for this Thread