หัวข้อ: อีกแล้ว บ่าวจัยไปซิดเบ็ด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน อีกแล้ว บ่าวจัยไปซิดเบ็ด

อันนี้บ่าวจัยต้องขอออกตัวก่อนเด้อครับ บ่ได้ทำบาปเด้ หามากินอิหลีครับ
    สัตว์โลกเป็นอาหารของมนุษย์โลกเด้อครับ บ่หากะคือสิอดตายละครับ ถ้าย้านบาปสิรอถ่าให้เขาเอามาส่งคือพระกะบ่ได้ดอกครับ

อีกแล้ว บ่าวจัยไปซิดเบ็ด
    และนี้เป็นเวลาล้อหมุนครับ 09.14พะน่ะไปสายแนนิดหน่อยมื้อนี้มื้อคืนหนักไปนิดแฮะๆๆๆๆ
    ขับรถไปรับหมู่ยุ ถ.นวลจันทร์ แล้วกะเลยไปที่หมายสำหรับมื้อนี้ครับ
    ฮอดแล้วครับ รามอินทรา121 สถานที่ทดสอบจิตใจสิอดทนได้หลายปานได๋ถ้าปลาบ่กินกะคือสิได้กินเหยือปลานี้ละมื้อแลง

มื้อนี้มากันสองคนกับหมู่ เสื้อขาว บ่าวจัย เสื้อลาย หนุ่มลาดพร้าว
    อันนี้เป็นเหยือที่ใช้ตกปลาครับ ขนมปัง รำ เมยเขียว ผสมกันเข้าไปหน้าตากะเป็นแบบนี้ละครับ
    เหยือพร้อม คนพร้อม เบ็ดพร้อม ลงเลยครับ บาดนี้กะรอๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    มื้อนี้ลงเบ็ดไปสองคัน เดียวสิเอาปลาเมือบ่ไหวอิอิอิบ่าวเอ๋ ห้วยละโองมาเอาไปกินเด้อปลาน่ะคือว่าไปขุดแห้วติมื้อนั่นฮ่าๆๆๆ
    นั่นเริ่มสิเขา้ามาแล้วครับ ปลาเริ่มมาซิมเหยือผมแล้ว
    มาแล้วครับ โตแรก เบิ่งตามันดุ๋ บอดบ้อฮ่าๆๆๆๆๆ
    ผมเอาปลาขึ้นมาสามโตแล้วหมู่ผมยังนิ่งบ่ทันไ้ด้จักโตนิ่งยูบ่ได้แล้วลุกขึ้นไปเบิ่งเบ็ดแล้วฮ่าๆๆๆ
    เอ๋าๆได้แล้วครับ ปลานิลตาบอด โตแรกของเพิ่นดีใจหลายบอกผมถ่ายรูปให้แนพะน่ะ
    นี้ละโตแรกของเลา เติมใจเสนอคัก
    โชว์แนเพื่อน บ่าวจัยถ่ายรูปอย่างเดียวปลากะเริ่มห่างเบ็ดผม
    มาอีกแล้วครับ โยนเหยือลงไปแป๊บเดียวดึงขึ้นมาอีกแล้ว
    นับบ่ได้แล้วว่าได้จักโตแล้ว
    นับเอาเองเด้อพี่น้อง บางโตกะบ่ถ่ายเพราะว่าปลามันกินพร้อมกันบ่มีไผ๋ว่างถ่ายรูปเลย
    งานพาแลง3.1เลยเป็นบุญปากบ่าวจัยเลยมื้อนี้
    นานๆทีสิได้ขอร้องหมู่ถ่ายรูปให้ย้านเขาว่านั่งเทียนเขียนซั่นดอกฮ่าๆๆๆ
    ตอนนี้บ่ายสามกว่าๆแล้วปลากะได้พอสิแล้วแลงแล้ว เอาไว้มื้อหน้าค่อยมาเอาอีกมื้อนี้พอก่อนเนาะครับ
    และนี้ปลารวมสำหรับมื้อนี้ครับ ได้มาเจ็ดโลกว่าๆพอแล้วเนาะสำหรับมื้อนี้
    ตอนบ่ายสามกว่าๆมีงานเข้าอ้ายต่วงโทรมาตามไปกิน...พะน่ะพอดีละได้กับแกล้มแล้ว
    อิ่มโดยบ่ต้องเสียเงินฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆขอบคุณท่านเจ้าภาพเด้อครับ[/COLOR][/B]
    ลากันด้วยภาพนี้เลยเนาะครับ มื้อหน้า งานหน้าสิเ้อามาให้เบิ่งอีกครับ
    อาทิตย์หน้าสิไปเยื่อนถิ่นชลบุรีเด้อครับไผ๋ยุทางนั่นโทรหาบ่าวจัยแนเด้อครับอยากมีเพื่อนลุย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 22-02-2010 at 17:42.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อ้างถึง ถ้าย้านบาปสิรอถ่าให้เขาเอามาส่งคือพระกะบ่ได้ดอกครับ

บู๊ยยยย คำบรรยายเพิ่น คักเนาะ 55555...บ่อให้บาบดอกถ้าเฮาได้ซดน้ำนำ ..แม่นบ่ออ้ายต่วง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แดนดาหาร
    หมานตั๊วหล่ะน้อครับอ้ายจัย
    ไห่จักโตแหน่.... สิปิ้งซดน้ำ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    เฮ็ดบาปขึ้น เอ้ย หากินหมานคักบ่าวจัยนี่ ซดน้ำเบิ่งเด่ะเนาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    มื่อนั่นบ่อยากทำบาปซื่อๆดอกเด้อบ่าวจัย อาทิตย์หน้าเขาจัดแข่งเด้ท่าน น่าสนใจยุเด้ท่าน ไปลองเบิ่งเป็นหยางท่านสิแก้มือซั่นดอก
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวห้วยละโอง; 22-02-2010 at 18:58. เหตุผล: พิมพ์ผิด

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    บาปมาแล้ว ๆ ขี่เกวียนฮ้างมาแล้ว หลบ ๆ ๆ

เอามาจักถ้วยแนหล่า ถ้าบ่แซบจั่งสิบาป ฮ่า ๆ

ศึกษาหาความรู้
    อ้ายเอาสูตรเหงื่อมาลงบอกบ้างสิครับ ไปทีไรไม่ค่อยได้ปลาเลย อยากได้สูตรดีๆนะครับ อ้าย

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    เอาโตใหญ่ๆมาฝากจักโตแหน่เด้อครับผม จั่งแม่นหมานคักเนาะครับ

สมาชิกที่ยังไม่ยืนยันอีเมล์
    ขอจักโตแนได้บ่

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    คือสิย้านหน้าแหล่คักน้อ ห่อเหลือตะตา ฮ่าๆๆๆ ต้มซดน้ำแนจัย

Tags for this Thread