หัวข้อ: น้องนางโชว์

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ป้าด...แจ่มใสโชว์ งานฝีมือ เป็นงานที่ใช้สมาธิพอสมควรครับ ส่วนมากจะเป็นคนใจเย็น อารมณ์ศิลปิน

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

..สวยงามครับ. ทีแรกกะนึกว่าแม่นโชว์หยัง...

เฮ็ดมาเป็นที่ระลึกงานพาแลง 4 กะสิดีเนาะ...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์

พบปะพูดคุย

c06:โอ้ยเฮ็ดบ่อได้แม่ะ อยากได้ๆๆๆ งามหลายๆๆจ้า บ่อมีแม่ย่าถ้ามีสิหัดเฮ็ด เอาใจ๋เพิ่นแน่ะ 555
    **ไม่เคยทำสำเร็จซักทีเลยค่ะงานสุดท้ายคือถักดอกกุหลาบส่งอาจารย์งานเสร็จทีหลังเพื่อนเลยค่ะจารย์สงสารเลยให้ผ่าน 555จากนั้นมาไม่แตะอีกเลยถนัดเป็นกรรมกรมากกว่าค่ะพี่น้อง*c06::welcome3

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ปุ้ยก็ฟ่าวมาเบิ่งน้องนางโชว์ พี่น้องโชว์นี่เอง อิ อิ
    สุดยอดพี่ สุดยอด
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

อะป้าดดดด...สุดยอดฝีมือเลยจ้าพี่แจ่มใส...มักค่ะมัก งานฝีมือแบบนี่...ขอบคุณสำหรับลายถักสวยๆจ้า....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ม๋าน่อย
    บล็อก
    2
    เอารูปตุ๊กตาถักมาให้เบิ่งจ้า ม๋าน่อยกะถักไว้หลายโตยุ เป็นตาฮักบ่อเอื้อยแจ่มใส
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ม๋าน่อย; 04-03-2010 at 20:45.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    โอ๊ว....โห
    ยอดพ้าวเลย
    ป๊าด...สุดยอด
    สวยทุกอย่างเลยค่า
    ชื่นชมในควมสามารถ
    .
    .
    อิอิ อันๆ
    อยากอวดคือกันจ้า
    ฝีมือของน้องติ๊กต๊อค
    แต่ใช้ฝีปากขอมาได้555
    ชอบมากมาย พอใจที่สุด
    คริคริ

สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    สุดยอดฝือมือเลยคะนับถือ เคยถักช่วงท้อง ปลอกหมอน ผ้าห่มลูก หมวก ถุงมือ ผ้าคลุ้มผม ผ้าพันคอ
    แต่ฝือมือ เด็กๆๆคะ ขอพี่แจ่มใส สุดยอดคะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mirika
    งามหลาย งามแฮง สุดยอด บ่อมีคำบรรยา ย ขอปรบมือดังๆๆๆ ให้คนเก่ง แปะๆๆๆๆๆ
    ของแบบนี้ ต้องมีใจฮักเนาะ คะซั่น เฮ็ดบ่อแล้วเป็นจั๊กเทือ อยุ่บ้านเฮา กะมีแต่ด้ายไหมพรมเต็มตู้อยู่
    ไปเห็นอยู่ใสกะมีแต่ซื้อกับซื้อ แต่ว่าบ่อจับมาถักจั๊กเทือ พู่นละหน้าหนาว หิมะตกมายามได๋ จังถักหมวกให้พ่อใหญ่ กับเจ้าของคนละใบปีละเทือ (ย่อนความขี้คร้านเนาะ)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หลินปิงน้อย
    สวยจร้า แต่หลินเฮ้ดบ่เป็นจร้า
    เคยแต่ถักคอเสื้อหมากกะแล่งอิแม
    เก่งจร้า ยอมรับ:l-:l-

Tags for this Thread