หัวข้อ: เที่ยวภูทอก บ้านบ่าวจัย

สุดยอดความสูงเนาะน้องจัย ได้การหละ1ที่เที่ยว...สิพาอ้ายหล่อร้อยเมตรไปปีนเขาลูกนี่หละ...
    แก้แค้นปีที่เฮาไปยาม พาไปปีนผาแต้ม...ลิ้นห้อยคักๆเจ้าบาดหนี่...เตรียมดตไว้ดีๆ....อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวผู้ดี
    ผมไปมาสองเทือหละครับ เมื่อยแต่ไดมากราบครูบาอาจารย์ เป็นบุญหนักหนาหละครับผม

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกอิสาน
    สุงคักน้อจ้าบ่าวจัย แต่วัดเพิ่นร่มรื่นดีจ้า ขอบคุณที่พาเที่ยวไปเอาบุญจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย
    สุดยอดความสูงเนาะน้องจัย ได้การหละ1ที่เที่ยว...สิพาอ้ายหล่อร้อยเมตรไปปีนเขาลูกนี่หละ...
    แก้แค้นปีที่เฮาไปยาม พาไปปีนผาแต้ม...ลิ้นห้อยคักๆเจ้าบาดหนี่...เตรียมดตไว้ดีๆ....อิอิ
    เอื้อยติ๋มครับ ถ้าไปช่วงเทศกาลขึ้นบ่ได้เด้อครับ สงกรานต์ ปีใหม่
    คนหลายเพิ่นบ่ให้ขึ้นครับ ย้านมันหัก ดูแลลำบากครับถ้าไปช่วงนี้สบายครับขึ้นได้เลย
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    โอ๊ยน้อ พาปีนภูเขาทอก ไกด์มาคือนอนอืดจังซั่นละน้อ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    สวยงามเนาะค่ะ เคยไปตั้งแต่ปี 1999 แล้วแหม สมัยก่อนเพิ่นยังบ่อปรับปรุงทอได

อยากไปอีกเด้เนาะ ถ้ามีโอกาสอยากไปอีกอยู่ดอก งามๆค่ะสุดยอด

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองเดช
    เมืองเดช ครับพี่น้อง
    เป็นตาไปแท้น้อ
    ถ้ามีโอกาสสิไปจักเทืออยู่ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เปิดมาเบิ่งอีกกะอยากเมือบ้านเด้ ปีนี้อยากไปอีกปีใหม่พ้อกันแน่ภูทอก
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    งามเน๊าะครับเป็นตาน่าเที่ยวแต่สิขึ้นฮอดบ่นอย่านบ่คือดอก5555

Tags for this Thread