หัวข้อ: ฝากข่าวพี่น้องที่อยู่ทางเกาหลี

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต

เรื่องฮิตน่าอ่าน ฝากข่าวพี่น้องที่อยู่ทางเกาหลี

....สวัสดีครับพี่น้องบ้านมหาที่อยู่ทางเกาหลี
    พี่น้องท่านใด๋อยากย้ายงาน หรือมีหมู่กำลังหางาน
    มื้อนี้มีงานสบายๆมาฝากครับ
    เนื่องจากโรงงานที่ผมทำงานอยู่ใด้ย้ายที่ตั้งโรงงาน
    จากภาคใต้ขึ้นมาทางภาคกลาง แล้วคนเกาหลีบางคน
    กะบ่ย้ายตามมาจึงเฮ็ดให้คนงานบ่พอ เขาเลยบอกให้หาหมู่มาอีก2คนพะนะ

ลักษณะงาน...เป็นงานพลาสติกครับ ผลิตท่อน้ำและท่อร้อยสายไฟ
    เป็นงาน2กะครับ เริ่มงานแปดโมงเซ้าฮอดหนึ่งทุ่ม

เงินเดือน...เดือนละ 1300000 วอน(ไม่รวมโอที)พร้อมที่พักและอาหาร
    วันหยุด2อาทิตย์หยุดหนึ่งครั้งๆละ4วัน(ทำงานวันหยุดค่อยคิดเป็นโอที)

พี่น้องท่านใด๋สนใจลองมาเบิ่งใด้เด้อครับ
    ที่อยู่โรงงาน ชุงชองบุกโด ชินชอนกุน ชินชอนอึบ ซังชินรี
    หรือ 01081233572 (บ่าวสุดเขต) หกโมงแลงฮอดสี่ทุ่มครับc06:c06:

ปล..รับทั้งผีและวีซ่า ด่วนเด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แจ่มใสยิ้มสวย
    บล็อก
    18

ไป๋ ลองเบิงก่อนนะ

ไป๋ลองเบิงก่อน กำลังหางานอยู่แหมะ จิได้แวะไปเยี่ยมน้องพี น้องสาวลูกพ่อขุน นำ

อั่น 1300000 วอน มันจั๊กกี่บาท ไทยเราหละค่ะ

ขอบคุณแทนแรงงานไทยที่อยู่เกาหลีค่ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ไทสกลฯ

ว่าแม่นขาดอีกบ่กี่บาทก่ะแป๋ะสี่หมื่นบาท พุ่นแหล่ว
    ฮวมงานล่วงเวลานำ ก่ะสิแม่น เคิ่งแสน..แม่นบบ่หือ ?
    จ้าวเข่าพี่น่อง ซอยกันหาเงินเข้าประเทศ

มีอ้ายคนหนุ่งลาวจะลงมาวันที่ยี่สิบห้านี้เด้อครับคั่นฮอดมื้อเเล้วคั่นคนบ่อมี้เดี่ยวติดต่อไปเด้อครับอ้าย
    พี่เเจ่มใสยิ้มสวยฟ้าวววมาหาน้องเด้อครับเดือนตุลากะกลับเเล้วเด่ครับอิอิ
    1300000 ประมาณสามหมื่นห้าพันกว่าบาทนี้ละครับคั่นตีเป็นเงินไทยช่วงนี้ครับพี่เเจ่มใสยิ้มสวย

ดีเนาะจ้ามีงานดีๆกะเอามาบอกกล่าวกัน...เป็นอีกทางเลือกหนึ่งที่พี่น้องที่ไปอยุ่พุ้นแล้วยังบ่มีงานทำเนาะ...
    สามหมื่นกว่าบาทกะถือว่าพอใช้ได้...สำหรับค่าแรงบ่รวมโอที....
    น้องพี หนุ่มเหงา บ่ต่อบ้อหล่า ตุลาคมนั่นแหม๋...ปีหน้าจังกลับไทยพร้อมกันเนาะเฮา....