หัวข้อ: บรรยากาศบ้านมหาสัญจร 2 สด ๆ อิอิ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

สุดยอดมะพร้าวเลย

:1-:1-:1-:1-:1-

อยากม่วนนำเด้ เสียดาย ไทอุดรไปบ่ฮอดไทอุบล c06:

แต่เบิ่งแล้วกะม่วนนำ สุดยอดน้องหลิน :l- นี้ล่ะ เขาคอยว่าม่วนอีหลี มันต้องจั่งซิแม้

เขาเิอิ้นว่า ม่วนแบบมีความสุข ปลดและปล่อยไปเลย ฮิ้วๆๆๆ
    หย่าวๆๆๆๆ :1-:1-:1-
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

พบปะพูดคุย

อร๊ายย...ทำไมม่วนกันจั่งซี้น้อออ...คนทางเพี้ยสะออนนำเด :b-b

รักษาสุขภาพแอวแนเด้อครับ ผุสูงอายุกะดาย ฮ่าๆๆ

ขวํญใจซ่างภาพนั่นน๊า คึดฮอดเด้ พะนะ (โอ้ยๆๆ อย่าดึงหูข้อยยย...)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ขอบคุณ อาจารย์หนุ่มน้อยครับที่เก็บภาพบรรยากาศมาให้เบิ่ง ขอบคุณยายหนูที่มาทั้งครอบครัวเป็นครอบครัวที่น่าอิจฉาอีหลีครับอบอุ่นดี ขอบคุณน้องเอ๋ น้องหลิน น้องแจง น้องหล่อ น้องพอกะเทินพร้อมคนติดตาม น้องเคน น้องแม็กกี้ แล้วกะเสี่ยวฮัก "คนบ้าน บ้าน ที่มาร่วมกิจกรรม พบปะสังสรรค์กันในครั้งนี้

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    โอยยยย คึดฮอดเบิ่ดสุคนครับยามได๋ว่างกะมาเปิดเบิ่งรูปเบิ่งคลิป นั่งยิ้มนั่งหัวผุเดียวแหล่วผุข้า เอิ๊กๆ 555

นู๋หลิน ฟ่าวสร้างภาพเอาภาพพจน์มิสบ้านมหาคืนมาเด้อ (หลินรักเด็ก) ประมาณนั้นน๊า 555
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว