หัวข้อ: คุ้มไทอุบล ม่วนๆแบบสัญจร

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

คุ้มไทอุบล ม่วนๆแบบสัญจร

บ้านมหาสัญจร อุบล ห้วยวังนอง

สมาชิกมามื่อนี่ 13คนครับ บ่อหลาย แต่กะบ่อน้อย...ต่างคนกะต่างติดภาระกิจ บ่อว่ากันเนาะครับ ...

เบิ่งเอาตามภาพเด้อครับผม

บรรยากาศข้างๆ
    ทีมงานมาก่อน กำลังโสเหล่

แนวกินแซบๆๆๆๆ

หมึกดำกำลังชิม อิอิ.

สิ่งที่ขาดบ่อได้

อ.หนุ่มน้อย ทดสอบเสียงนิดหน่อยครับ ประมาณ10เพลงได้ ฮ่าๆๆๆ

อ้ายคนบ้านๆกะว่าร้องเพลงบ่อเป็น ถืกหมู่คุมให้ไปร้อง รวมแล้วได้เกือ10เพลงคือกัน (ขนาดคุมเด๊นี่) ฮ่าๆๆๆ

เอื้อยแม็กกี้ทนเสียงบ่อได้ ขอถ่ายภาพนำ

บ่อมีไผยอมไผ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 18-04-2010 at 21:48.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อ้ายต่วงกะร้องไปหลายเพลง ม่วนบ่อม่วนกะเบิ่งหน้าคนข้างๆเอาโลดเด้อครับ 5555

คู่นี้กะร้องเข้ากันดีคัก

มิสบ้านมหากะเต็มที่ หรือสิแจ้งเกิดอีกตำแหน่งบ้อ อิอิ

เอื้อยธิดายาเย็นกะว่าฟ้อนบ่อเป็น โอ้ย จั่งแม่นซุ่มคัก ...บัดได๋แท้ฟ้อนเก่งปานหยัง ฮ่าๆๆๆ

หย่าวยาย พาลูกพาหลาน หย่าวๆๆๆๆๆๆๆ

สุดท้ายแล้ว กะคอตกจั่งเห็นนี่ละครับ อ้ายคนบ้านบ้าน เมื่อยๆๆๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 18-04-2010 at 22:04.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวพุเตย
    ขอบคุณสำหรับบรรยากาศจ๊า...คือสิม่วนสมกับการเดินทางยุเนาะ...เบิ่งซงแต่ล่ะคน...อ้ายเอ๋...อย่าลืมมาสรุปรายงานการประชุมยุปั้มฮ้างเด้ออ้าย....อิอิ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เอาไว้ปีหน้าเด้อบ่าวเอ๋ เอื้อยจิรอ้งเพลง10 เพลงรวด อิ อิ
    จองไว้ก่อนเผื่อคิวหลาย
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    เอิ๊กๆๆ คือห่าวแท้ 55555555

สิ้นเดือนนี้ไปอีกเด้อออ ไทอุบล
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    น้องแจงเบา ๆ แนหล่า ฮ่า ๆ ๆ ๆ ฮ่วย มีแต่ไทกรุงเทพตั๊วะนี่แมะ

แมนซุมเดียวกันกับแก๊งปั้มฮ่างบ่หือ คือหน้าสีคุ้น ๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    :l- เอื้อยแจงของน้อง หย่าวเพื่อน้องจอยนำตี้เอื้อย มาบ่เมื่อยเป้น คึดยากเดน้อ ปีหน้าสิไปพ้อนะ ย้านพาน้องไปเลาะหาหย่าวยุดอก เอิ้กๆๆๆๆๆๆ ม่วนจ้าเห้นแต่รูปกะม่วนนำแล้ว

ป๊าดดดดดดดดดดดด คือพากันม่วนแท้น้อจ้า อ้ายหล่อจ๋า เจ้าคือบ่หย่าวนำหมู่น้อ เฝ่าหม้อต้มยำอยู่บ้อจ้า ฮ่า ๆๆๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ป๊าดดด ลีลาหน้าฮ้านแต่ละคนสุดยอดคับผม คือสิม่วนสุดๆไปเลย เห็นรอยยิ้มแต่ละคนแล้วกะสบายใจนำคับผม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    พี่แม็กกี้คะ จับไมค์ไม่ยอมวางเลยนะคะ ฮ่าๆๆๆ คือสิม่วนหลายเนาะ ถ้าบ่ได้อยู่คุ้มเดียวกันไปนำได้อยู่บ่จ้า อยากไปนำเด้เนาะ