หัวข้อ: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวพันธ์คนเดิม

Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม

ขอบคุณพี่ไก่น่อยเด้อครับ ที่ให้ความกะจ่างกับน้องๆ อิอิ

สงัด903
    Guest

Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม

รับทราบครับผม แต่ว่าขอชื่อที่อยู่ด้วยครับทางผมโอนเข้าบัญชีค่าส่งมันแพง ก็คือทำแบบเก่าเอาเงินใส่ซองจดหมายถึงแล้วก็ไปแลกเอา

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวผ่อฮ้าง
    อ้ายบ่าวผู่ละถ่อได๋น้อข่อยบ่เคยนะคือบ่บอกจำนวนมานำ
    บอกมาแหน่เด้อครับสิได่ซ่อยถืกขั่นปิดลงกะเป็นตาเสียดายแหม่นบ่อ้ายบ่าวว่า
    ทราบแล้วบ่าวผ่อฮ้างรอปฏิบัติครับผม
    พี่น้องช่วยกันตามกําลังศัทราครับผ๊ม....บ่อกําหนด
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

PJ Nan
    Guest

รับทราบ และเตรียมพร้อมปฏิบัติตามค่ะ

noyinsweden
    Guest

รับทราบจ๊ะ
    ขั้นไปช้าบ่ว่าหยั่งดอกน้อ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา

ช้าคือกันเด้อ อยูไกลเหลือฮ้าย ขนาด โทรสัพหาแม่ ยังมีคลื่นรบกวนคือ ผีหลอกนิ อิๆ บ่แม่นดอกเว้าเล่น
    ข่อยใช้เบอร์ถูกโทรมันเรยมีเสียงแปกๆ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ noyinsweden
    รับทราบจ๊ะ
    ขั้นไปช้าบ่ว่าหยั่งดอกน้อ
    บ่อเป็นหยังดอกจ้า...ช้ากะสิอดเอา...คริๆๆๆ ปล.ที่น้องนางว่าเสียงแปลกยามโทร คือสิแม่นเสียงโกนยามคะเจ้านอนหลับติ๊เน๊าะ...อิอิๆๆ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

บ่าวผ่อฮ้าง
    Guest

พี่นิดทางไกลผู่ละถ่อได๋ล่ะหือ บอกบ่าวผ่อฮ้าง
    แหน่ สิได่โอนไปถืก อย่าลืมรับเมลแหน่เด้อ
    ส่งไป่ไห่เบิ่งเล่นสื่อ สื่อดอก

สาวชุมแพ
    Guest

กลับเมืองไทยเมษา กอ่นเด้อจ้า คือ สิได้ อยู่น้อ แบบว่า ค่าโอน ต่าง ปท แพงคัก อิอิอิอ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าววิทย์

8) ชัดเจนครับบ่าวคนเดิม Re: แจ้งเรื่องกองทุน บ้านมหาดอทคอม 8)
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา