หัวข้อ: M The Star พาไปเบิ่งหนังกลางแปลงครับพี่น้อง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY

พบปะพูดคุย M The Star พาไปเบิ่งหนังกลางแปลงครับพี่น้อง

บ้านมหาภาพยนต์ ภูมิใจเสนอ ภาพยนต์จอยักษ์จอใหญ่ พะนะ บ่าวเอ็มสิพาไปเบิ่งหนังกลางแปลงเด้อครับพี่น้องมื้อนิ โดนแล้วบ่ได้บรรยากาศแบบนี้จักเทื่อ:1-
    M  The Star   พาไปเบิ่งหนังกลางแปลงครับพี่น้อง
    กลับบ้านพอดีมีหนังมาฉายกะเลยไปเบิ่งนำเพิ่น
    M  The Star   พาไปเบิ่งหนังกลางแปลงครับพี่น้อง
    ไปกับน้องๆๆที่ทำงาน นำทีมโดย สาวไทเลยจาก ไทอิสาน และ เกี่ยวก้อย ดอทคอม ครับ อิอิ :l-
    c06:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY

พบปะพูดคุย

เอาสักแอ็คชั่นก่อนสิเข้าเบิ่ง เสียดายบ่มีรูปบ่าวเอ็ม 55 เป็นตากล้องเนาะ :1-

เอ้า เริ่ม สิฉายแล้ว มาเด้อ ไผสิเบิ่ง จอยักษ์จอใหญ่ ใหญ่ขนาดพระเอกวิ่งหานางเอก ยังต้องเซาเหมื่อยที่กลางจอ พะนะ เพิ่นว่า อิอิอิc06:

ฉายแล้ว รีบจับจองหาที่นั่งเด้อครับพี่น้อง

:l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    บรรยากาศ คงสิบ่คือแต่ก่อนเนาะ คับ แต่ก่อนหนา เวลามีหนังมาฉาย มักไปแล่นเล่น มุดผ้าล้อม ขะเจ้า พอหัวค่ำ คนกะเริ่มทยอย มากันหลาย สูมื้อมี ทีวี มีวีซีดี ดีวีดี เปิดเบิ่งอยู่บ้านกะได้

พบปะพูดคุย

หนังฉายแล้ว คือบ่มีคนละหือ ไปไสกันเบิด

หาหม่องปูสาดก่อนเด้อ ทีมงานบ่าวเอ็ม อิอิอิ สิบ่มีหม่องนั่งสิมีแต่หม่องนอน 555

ฉายอิหลีแล้ว คนกะมาเรื่อยๆๆแล้ว

หันไปเบิ่งหนังพุ้น อย่าสะหันมาหาตะกล้องหลาย ฮ่วยๆๆๆๆ พอละเด้อบาดนิ สิเบิ่งหนังก่อนพี่น้อง อิอิอิ

:l-:1-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ cha_1536
    ได้อารมณ์มากครับ แถมบ้านผมหาดูยากมากครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ maxwell007
    บล็อก
    14
    ได่บรรยากาศอีหลีครับ หาเบิงหยากแล้วได่ ส่วนมากมีแต่หมอลำซิ่งแล้วกะตีกัน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    หนังล้อมผ่าหาเงินแถวบ้านบ่มีแล้วคับ..มีแต่หนังแจกเข่ากับงานบุญต่าง ๆ ...เบิ่งแล้วกะคิดฮอดสมัยเก่าเนาะคับ....

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ไก่โต้ง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ อ้ายเขียว
    หนังล้อมผ่าหาเงินแถวบ้านบ่มีแล้วคับ..มีแต่หนังแจกเข่ากับงานบุญต่าง ๆ ...เบิ่งแล้วกะคิดฮอดสมัยเก่าเนาะคับ....
    บ้านผมกะคือกันคับบ่มีให้เบิ่งแล้ว ยุคสมัย VCD ระบาด เนตความเร็วสูง โหลดแปปเดียวได้เบิ่ง

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หนุ่มบ้านตระการ
    หนังอ้อมผ้าเบาะคับหาหม่องมุดให้แนอ้าย

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เคยเบิ่งแต่หนังขายยาฆ่าพยาธิ กว่าจิฉายได้ขายยาฆ่าพยาธิอยู่นั่นหล่ะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Tags for this Thread