ไผสิไปเที่ยวกับดีเจต้นเสียวมาขึ้นรถถถถ

ไผสิไปเที่ยวกับดีเจต้นเสียวมาขึ้นรถถถถ

ไปเที่ยงกับดีเจต้นเสียว รับลองครับ ความม่วนชื่นครบครัน ครบรูปแบบ ขอบพระคุนพี่ๆๆเพื่อนๆๆน้องๆๆที่ทำงานครับ ม่วนขนาด ม่วนส่ำได๋เบิ่ง เพื่อนผมเสื้อเหลืองๆๆชื่อชัยครับ เบิ่งภาพสุดท้ายเลย โดน สะ อิอิ 555555555555555
บ่ว่ากันเนาะเพื่อน อิอิ บ่ได้ขายกันเด้อ นิ เอามาฝากพี่น้องให้เบิ่งสื่อๆๆๆ:l-:l-