หัวข้อ: ข้าวเที่ยง(ตอนบ่าย)นึ่งปลา ต้มหอย ตำหมากฮุง

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ข้าวเที่ยง(ตอนบ่าย)นึ่งปลา ต้มหอย ตำหมากฮุง

เมนูนี้เป็นผลพวงจากที่บ่าวจัยไปซิดปลานิลมานั่นละครับ
    ได้มาแล้วเอียบไส้ตู้เย็นไว้หลายมื้อแล้ว เอิ้นอ้ายดุลมากินนำกัน
    มันจั่งสิแซบกินหลายๆคนเนาะครับ

ข้าวเที่ยง(ตอนบ่าย)นึ่งปลา ต้มหอย ตำหมากฮุง
    จัดการฝานหมากฮุงรออ้ายดุลมาฮอดครับ เตรียมผักไว้นึ่งปลา
    ข้าวเที่ยง(ตอนบ่าย)นึ่งปลา ต้มหอย ตำหมากฮุง
    เอาปลาออกมาจากตู้ก่อนครับ พักไว้ให้มันหายเย็นก่อนแช่ไว้ตะมื้อวานนี้แนะ
    หอยพวกนี้กะได้มาจากบ่อตกปลานั่นละครับ ซ้อนกุ้งมาเป็นเหยือตกปลา
    หอยติดมานำเลยเอามาต้มซะให้เข็ด หอยขังไว้หลายมื้อโพดตายไปหลายโตแล้ว

นี้เลาไปอดหลับอดนอนมาตะใสหว่า ถ่ากินจนว่าหลับรึว่าเฮาเฮ็ดแนวกินด่นเกินไปว่ะฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เอ้า..ลุยอ้ายดุลหิวแฮงหลายบ่ายค้อยแล้วยังบ่ทันกินข้าวเที่ยงเลยเนาะ
    ของกินแซบกะแนวนี้ละอ้ายรอด่นแนจักหน่อย

ลากันด้วยภาพนี้ละกันเนาะครับ แซบๆเด้อพี่น้องบาดนี้
    ขอบคุณพี่น้องที่เข้ามาเบิ่งมาติชมเด้อครับ เป็นพระคุณหลาย

ขอบคุณเว๊ปบ้านมหาครับผม
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ maxwell007
    บล็อก
    14
    หอยต้มกินกับตำหมากหุง เห็นแล้วน้ำลายไหล

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    โอ๊ย..จัยเอ๊ย..จะแม่นเจ้ามีแต่หาแนวกินมายั่วน้ำลายพี่น้องบ้านมหาแท้น้อหล่า..อยากกินเด้..c06::l-

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ แมงงอดน้ำ
    จอมเทียน เมืองพัทยา
    โอ๊ยอยากกินนำเด้ตำหุ่งเป็นตาแซ่บคัก อิจฉาคนทางบ้านเฮาเด้มีตะแนวกินเป็นตาแซ่บ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    บ่าวจัย แซบคือยุปั้มฮ้างบ่อจ้า ย่านบ่อแซบเท่าปั้มฮ้างยุ บ่อมีแนวแก้คาวแหมะ อิอิ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

..นำไปพิสูจน์ฝีมือบ่าวจัยฮอดบ้านเพิ่นเลย..

ฝีมือดีครับ แซบทุกอย่าง..สมเป็นแม่บ้าน โอ๊ะ..พ่อบ้านที่ดีเนาะ

ตะแซบคักจ้าอ้ายจัย นึ่งปลา ส้มตำ หอยต้ม ตำบักหุ่งอีก
    อ่านกินเอาดอกจ้า กินเผื่อผุยุไกลบ้านนำแนะเด้อจ้าอ้ายจัย :l-
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    เห็นแล้วน้ำลายไหล อึ๋ยยยยย...แซ่บหลายบ่กินนำแน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    เป็นตาแซ่บเนาะ แต่ขอตำบักหุ่งอย่างเดียวจ้า อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    หม่องนี้ มีทุกสิ่งให้เลือกสรร ยิ่งกว่าห้างร้านเด้อพ่น้องแนวกินน่ะฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Tags for this Thread