หัวข้อ: ประกาศหาเพื่อนเก่าม.6รุ่นโหล"เชียงยืนพิทยาคม"

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24

ประกาศหาเพื่อนเก่าม.6รุ่นโหล"เชียงยืนพิทยาคม"

ขอนุญาต พื้นที่บ้านมหาประกาศหาหมู่เก่าแหน่เด้อค่า
    หย่อนวาอยากตุ้มอยากโฮมหมู่พวกตั้งแต่สมัยขี้มูกกึดนำกัน
    คะเถื่อมีโอกาสได้ฮ่วมกิจกรรมดีๆ นำกันอีกในวันข้างหน้า
    เพื่อเป็นการแบ่งปันน้ำใจคืนสู่รุ่นน้องคืนสู่เหย้าถิ่นการศึกษาเดิม
    ไผฮู้จัก หรือสามารถติดต่อกับบุคคลเหล่านี้ที่ประจานยุในภาพนี่ล่ะ
    กะขอควมร่วมมือจากพี่น้องบ้านมหาเฮาสะกิดบอกเพิ่นแหน่ะเด้อจ้า
    ว่าให้ไปตุ้มโฮมรายงานตัวกันได้อยู่หม่องนี่จ้า
    http://www.chiangyuen.ac.th/index.php

ปล.c06: อะโหลยาวๆ ไปฮอดสภอ.ผักไห่นำเด้อจ้า มียุผุนึงหม่องนั่น
    :l-

ประกาศหาเพื่อนเก่าม.6รุ่นโหล"เชียงยืนพิทยาคม"
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    .แถวนั่งซ้ายสุดมาคือทั่น ดีเจ ป แท้น้อ

..เอาใจซ่อยให้พ้อหมู่พวกซุคนเด้อแมงสะดิ้ง...

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    555555555555555+ ใหญ่ดุลย์ คือดีเจ ปอร์คือว่าอีหลีละครับผม 5555+ ซางคึดออกน้อครับ (รูปแร)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ผมสิซ่อยหาอีกแรงหนึ่งเด้อ เจ้..บัดเทื่อเห็นเลาะอยู่แถวๆไมฮ้าง อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    ขอให้พบกันถ้วนหน้าจ้า แล้วจะรู้ว่าความสุขหลายๆ ที่ได้พบเพื่อนสมัยเรียน
    เพราะกำลังใจก็เคยนัดพบเพื่อนตั้งแต่เรียนจบ 20 กว่าปี จนมามีวันนี้มีวันที่
    เพื่อนได้พบเพื่อนจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์

หามู่ ม.6 รุ่นโหล

ซ่องเบิ่งแล้วซ่องเบิ่งอีกบ่ฮู้จักคน ฮู้จักรุ่นพี่คนหนึ่งญู่ คนบ้านกะบากเชียงยืน จำบ่ได่คือกันครับว่า เลาจบรุ่นได๋ โดนๆพ้อกันเทื่อหนึ่ง ยามพ้อกันอีก กะสิถามเลาไห่เด้อครับ c06:
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ฅนภูค่าว; 25-05-2010 at 12:31. เหตุผล: เพิ่มคำ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ tidkaam
    เย้ ดีใจแท้หนอ ได้เห็นรูปน้องๆ อ้ายคืออ้ายลพย์ ทิฆัมพร ภูพันนา
    ประธานนักเรียนรุ่น 11 ครับ ภาพข้างล่างนั่นคือ น้องสาวผม น้องละมัย ภูพันนา
    กับน้องสาวของไอ้ณัฐเพื่อนรักของผมเอง
    ตอนนี้พี่ทำรายการทีวีชื่อ ไทยโชว์ ช่อง ทีวีไทย ออกอากาศทุกวันอาทิตย์ 18.00 น.
    และทำหนังครับ e-mail : fatmanfilms@hotmail.com เด้อ...โอ้ยดีใจๆๆๆๆๆๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ tidkaam
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ฅนภูค่าว
    ซ่องเบิ่งแล้วซ่องเบิ่งอีกบ่ฮู้จักคน ฮู้จักรุ่นพี่คนหนึ่งญู่ คนบ้านกะบากเชียงยืน จำบ่ได่คือกันครับว่า เลาจบรุ่นได๋ โดนๆพ้อกันเทื่อหนึ่ง ยามพ้อกันอีก กะสิถามเลาไห่เด้อครับ c06:
    อ้ายเองนี่ละครับ คนบ้านกระบาก...มาแว้วววว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    เอ๊า....ฮิ๊ว อ้ายลพย์ โอ๊ย....เนาะ
    ดีใจแฮงจนพออยากฟ้อนใส่เด๊ะอ้ายข่อยนิ่เอ๋ย
    ประสบผลอีก1ราย ขอบคุณบ้านมหาเด้อจ้า

:1-
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองกาญจน์

พ้อคนบ้านใกล้กันแล้วเด้อ

พ้อคนบ้านใกล้กันแล้วเด้อ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ tidkaam พ้อคนบ้านใกล้กันแล้วเด้อ
    อ้ายเองนี่ละครับ คนบ้านกระบาก...มาแว้วววว
    ผมบ่ได้เรียนอยู่ รร.ดง ดอกครับ แต่กระผมอยู่บ้านใกล้กันเนาะ อยู่บ้านคำมันปลาครับ

Tags for this Thread