หัวข้อ: นำเสนอ "บักเหม่า"

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

Re: นำเสนอ "บักเหม่า"

บ่แมนครับอ้ายบ่าวคนเดิม บักเหม่าใหญ่มันสิเป็นคือ kluayjenk เพินว่านั่นล่ะ บักเหม่าใหญ่คะเจ้าเก็บมาขาย หน่วยสุกสีดำๆม่วงๆ เป็นปุ้มยาวๆ
    บักเหม่าน้อยคือบ่เคยเห็นเพิ่นเอามาขายเดะล่ะครับ มีแต่เก็บมากินซือๆ เก็บมาตำใส่น้ำปลาแดก แซบครับ

กินแล่วผั่นขี่จ่วก เนาะ ข่อยกะดาย

สาวหน้ามน
    Guest

บักเหม่านิ แม่นบักที่กินแล้วแข่วแหล่ๆนั้นบ่น้อจ้า อิอิ แซบตั้ว ตะวาอยู่แถวบ้านบ่มีดอก เลยบ่เคยเห็นต้นมันจักเทื่อ เคยตะซื้อกิน อิอิ

มักแต่น่วยแดงๆหั่นหละเอามาตำใส่กะปูน้อยดองน้ำปลา โอ้ยย..แซบหลาย อยู่เฮือนมีอยู่2ต้นจ้า
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

กุลวรินทร์
    Guest

ส้มแข่วอยากกินตำบักเหม่า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม

อันนี่บ้านข่อยเอิ้นหมาก"ส่มซื่น"เด้อครับ
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

อ้ายฮักบ่เห็นหลายมื้อ ออกพื้นที่บ้อจ้า
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม

อ้ายฮักบ่เห็นหลายมื้อ ออกพื้นที่บ้อจ้า
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    หวัดดีจ้าน้องติ๋ม / อ้ายบ่ได้ไปไสดอก..นั่งยูห้องทำงานนี่หล่ะครับ เน็ตเหล่นบ่ได้ กะเลยนั่งเฝ้าคอมยูซือๆ ใจสิขาดพุ่นแหล่วบ่ได้คุยกับอ้ายเอื้อยน้องนุง มื่อนี่ใซ่ได้เป็นมื่อแรกดีใจขนาดเลย สิได้พบพ้อกันคือเก่าแล่วบาดหนิน้องติ๋ม อิอิ
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

Tags for this Thread