หัวข้อ: หนีเมืองหลวง สู่บ้านนอก

Jcomp
    Guest

หนีเมืองหลวง สู่บ้านนอก

ตอนนี้ผมกำลังคิดว่าจะออกจากงานคอมที่ทำอยู่ ไปสอนดนตรีที่บ้านนอกครับ ตอนนี้มีจ๊อบ อยู่ที่บุรีรัมย์ ผมว่าจะปลีกวิเวก ไปเป็นครูดนตรีแถวบ้านนอกดีกว่า สงบดี รู้สึกว่าเมืองหลวงมันน่าเบื่อยังไงไม่รู้ ไปหาก้านกบ ก้านปลา อยู่บ้านนอกดีกว่า สิไปเบิ่ง หม่องสอนวันเสาร์ แถว อ คูเมือง บุรีรัมย์ จั๊กสิเป็นจั่งได๋ มีไผอยู่แถนั้นแหน่น้อ

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    ไผอยู่แถว บร กะบอกเลาแหน่เด้อครับผมผมบ่ฮู้ดอกครับแถวนั้นผมเด็กเทพ55
    ดีแล้วครับผมไปซ่อยไห้บ้านนอกเฮาฮุ่งเฮืองขึ่น เป็นความคิดที่ดีครับผม