หัวข้อ: ต้องฉลอง(หวด)ค่ะ บ่อได้ๆ

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา

ฟังเพลง Music Streaming ต้องฉลอง(หวด)ค่ะ บ่อได้ๆ

มาอยู่เมืองนอกเมืองนาก่าหลายปี บ่อเคยได้กินนึ่งเข่าเหนียว ย่อนเฮ็ดบ่อเป็น เพื่อนฝูงแนะนำหลายวิธี

บางคนก่าบอกว่านึ่งในไมโครเวปก่าแซ่บพะนะ ลองมาหมดแล่ว บ่อถูกใจค่ะ เฮ็ดบ่อได้ๆ

หือว่าปึกหลายก่าบ่อฮู่ดอกค่ะ กลับบ้านคราวที่แล่วก่าเลย หิ้วหม้อนึ่ง/หวด/กระติ๊บ มานำ

สะใจๆๆ ได้มาแล่วก่าเลยต้องทดสอบค่ะ แช่เข่ากำ่ที่อีแม่เลาใส่ถุงมาไห่นั่นหล่ะ

จัดการนึ่งเลยค่ะ มื่อนี่อากาศดี แดดก่าฮ่อนกำลังดี เลยมานั่งกินนอกบ้านนี่หล่ะจ้า

ฮิ้วววววว สะใจหลาย บ่อเสียเที่ยวเลยค่ะ มาเด้อจ้า แซ่บหลาย เข่าเหนียวจิ้มปลาร้าสับ

เป็นไดค่ะๆ หน่าฮักเด้หม้อนึ่งเมหนี่ บ่อใหญ่ดอก รุ่นเล็กสุดตั้ว ใช้งานได้ดีอีหลี ถูกใจหลาย

ต้องฉลอง(หวด)ค่ะ บ่อได้ๆ

เข่ากำ่แซ่บเด้ค่ะ นิ่มบ่อแข็ง กินเล่นก่าแซ่บ มักๆ

นี่เลยค่ะ แนวกินเซ่านี่ ปลาแห่งทอด/ปลาร้าสับสูตรไดบุ ฝีมือน้าสาว แซ่บๆ/หน่อไม้ฝรั่งต้ม/หมากเงาะ/มังคุด เอามาจากบ้านเฮาหล่ะค่ะ อิอิ แค่นี่ก่าอ้วนแล่วเนาะ

มาเด้อจ้า บ่อมีหมู่กินนำแหม กินคนเดียวบ่อม่วนคือไปกินนำกลุ่มคุ้มสามเสนเล้ยย

สมมุติเอา ว่านั่งกินเข่ากลางไฮนาหน่าเกี่ยวเข่า ที่บ้านเฮาสิหนาวนิดๆ แดดก่าดี กินเข่าก่าแซ่บหลาย

มาเด้อจ้าาาาาาาคุ้มสามเสน มานั่งเป็นหมู่แน บ่อมีหมู่คุย คิดฮอดเด้น้อออออ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เมษา; 03-06-2010 at 23:36.