หัวข้อ: ภาพคุ้มสามเสนไปชัยภูมิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    หลงทางกันบ่อ คือไปแลง จังไดสิฮอดเกือบแจ้งจังสั่น หือจอดชมวิวอยู่ลำตะคองกัน

ม่วนหลายเนาะ บ่อได้ไปนำ หั่งม่วนนำแหม อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    ภาพได๋มันเป่นตาเบิ่งแล้ว หมู่พวกเบิดอนาคต กะเซ็นเซอร์แนเด้อ เอ่คนตระการคร๊าบๆๆๆๆๆๆ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    บ่าวจัยคนมักจกครับ จกเบิืดคืนจนมือซีด(จกน้ำแข็งซ่งเหล้าให้หมู่ครับ งานนี้บอกได่คำเดียวครับโหด มันส์ ฮา ผู้ลังคนแบกกระทิกน้ำแข็งหนัก 20 กว่าโลว่าซิไปนั่งกินเหล้าใกล้น้ำตกกินได่สองแก้วคนตระการชวนกลับเพิ่นย่านฝนหึย่านบ่ทันฮ้องคาราโอเกะดอก
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ทำบุญตักบาตรเนื่องในงานหยังคับผม อาจสิมีในกระทู้อื่นแต่ว่าผมบ่ได้เข้าไปเบิ่งแหม เทิงได้บุญเทิงได้เที่ยวเนาะคับ ผาเกิ้งสุดยอดคับ บรรยากาศสวยงาม อยู่หนองบัวแดงตีรถมาเที่ยวน้ำตกตาดโตนเลยเนาะ ไกลเติบเด้หนิแหม น้ำหน่อยแต่ว่าใสเป็นตาลงเล่นอยู่คับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    เหลือภาพสุดท้าย แบทกล้องเบิดครับ ...

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ปาดโท้ ไปกันหลายหม่องแท้ละ คือบ่มีรูปฝนน้อ อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เหลือภาพสุดท้าย แบทกล้องเบิดครับ ...

อ้ายเอ๋ ว่าอ้ายสาดดดดดดดดดดแบตกรูหมดเลย

อ้ายพล ว่าอ้ายสาดดดดดดดดดดทำมายเมิงไม่ชาร์ตว่ะ

บ่มีภาพหลุดบ่อ้ายเอ๋ เอามาให้เบิ่งแน โดยเฉพาะอ้ายจ่าปั้มนั่นน่ะฮ่าๆๆๆๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย pui.lab; 10-06-2010 at 02:04.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ช่วงสุดท้ายกะพากันฮ่ายเหล้าขาวว่าติ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ บ่ได้กินนำหมู่เด้อออออ อิอิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    กินเหล่าขาว แต่บ่จีบสาวพม่าดอกคือ 555+
    เป็นตะม่วนน้อครับผม....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวพุเตย
    ม่วน ๆ จ๊า เอื้อยอ้าย ขอบคุณสำหรับพุถ่ายภาพ พุเป็นนายแบบ นางแบบ พุจกจนมือซีด มือสั่น (จกน้ำแข็ง) ที่สำคัญขาดบ่ได้พุเป็นเจ้าภาพงานเด้อจ๊า

Tags for this Thread