หัวข้อ: หากบอกผู้หญิงได้ คุณจะบอก อะไรกับเขา ???

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007

พบปะพูดคุย หากบอกผู้หญิงได้ คุณจะบอก อะไรกับเขา ???

ผมถือว่า ผุ่ยิงสำคัญบ่น้อย อยากขอบคุณ ที่ทำให้ชีวิตผุ้ชายมีชีวิตชีวา
    ถึงแม้บางที คนเราอาจคิดบ่ตรงกัน บางคนแต่งงานกันมา 10-20 ปี ป๋ากันกะมี
    บางคนกะมีความสุขในชีวิตคู่ แล้วพี่น้องละครับ มีความสุขแค่ไหนครับ
    แล้วอยากบอก อะไร กับผู้หญิง ***บางครั้งผู้หญิงอาจสับสน...แต่ผู้หญิงก็ไม่ใช่ว่าจะเลวไปหมดเพียงแต่ผู้ชายไม่เคยเห็นค่า...ที่จริงแล้วเรามีค่ามากกว่าผู้ชายพวกนั้นด้วยซ้ำ...แม้ผู้ชายจะดูถูกเรามากแค่ไหน..แต่อยากให้รู้ว่าผู้หญิงอย่างเราก็มีค่ามากกว่าสิ่งใด ๆ

หากบอกผู้หญิงได้ คุณจะบอก อะไรกับเขา ???
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 17-06-2010 at 18:13. เหตุผล: แก้คำผิด

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนชนบท

คนบ้านนอก

ทุกๆชีวิต ทุกๆสิ่ง ในโลกนี่ล้วนมีคุณคุณค่าของโตนเองครับ
    จอบ เสียม ถิ่มไว่ให่ขึ่นสนิม กะบ่เกิดคุณค่าครับ แต่เป็นคุณอนันต์ กับชาวไร่ชาวนา
    มีด ขวาน ไวรุ่น นำไปตีกันในงานวัด เดือดร่อนแซว แต่ถ้านำไป ถากถางเพื่อการดำรงค์ชีวิตกะเกิดประโยชน์มหาศาลคือกันครับ
    เพราะฉะนั่น บ่วาผุหญิง หรือผุชาย หากเฮาปฏิบัติตนให่มีคุณค่า แล้วกะแนมเห็นคุณคาซึ่งกันและกัน ผมวา อย่าบอกวาไผคุณค่าหลายกว่าไผ เพียงแต่วาแต่ละคนสร้างคุณค่าให่เกิดประโยชน์กับตนเองแล้วกะอย่างหน่อยอย่าสร้างปัญหาให่ส่วนรวมถึงสิบ่ทันมีโอกาสสร้างประโยชน์ กะตาม ดีบ่ครับ

ศึกษาหาความรู้
    บอกสั้นๆๆเหมือนผมไหม ไม่หล่อแต่ก็ไม่ง้อคนสวย

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    ฮ้วย หัวหญ้า)))))))) คือมาแปลก มีหยังสะบอกแจ๋วกะบอกมาน้า อะท่าทางหลาย เอิ้กกกกกกกกก

กะธรรมชาติสร้างมาให้แตกต่าง ระหว่างพ่อชายกะแม่ญิง เน๊าะละ ต่างฝ่ายต่างมีแนวดีคนละอย่าง
    แต่ละฝ่ายกะบ่แม่นสะเต็ม 100 ฉะนั้นกะต้องมีหยังที่ต้องมาส่อยกันเติมเต็มให้แก่กัน จั่งสะอยู่นำกันได้ บ่ว่าสะคบกันในฐานะได๋ สามีภารยา หรือว่าเพื่อน ทั้งญิงและพ่อชายกะต้องเอาใจเขาใส่ใจเฮาละ ด้าๆๆๆหัวหน้าด้า

ฮั่นๆๆๆ ขอบคุณเด้อค่ะที่บอกว่าแม่ญิง ดีก่อ กะแม่นยุดอกในอีกแง่ 1 เพราะแม่ญิงอดทนตั้งท้อง ตั้ง 9เดือน อดทนทุกๆๆอย่างเลยได๋ ก๊ากกกกกกกกกกก ขอบอก ฮ้าๆๆๆๆๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    คนทุกคนต่างกะมีคุณค่าในตัวเองน่ะจ้า อยู่ที่ว่าสิมีไผมองเห็นอยู่บ่ หรือว่าตัวเองสิเฮ็ดตัวเองให้มีคุณค่าแค่ไหน บ่มีไผดีกว่าไผดอกเด้อจ้า...บ่ว่าสิเป็นผู้หญิงหรือเป็นผู้ชาย...ทุกคนมีค่าซ่ำกันจ้า....

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    ผมกะว่าผู้หญิงสำคัญบ่น้อย แต่มันกะอยู่ที่ว่าเธอเฮ็ดโตจั่งใด๋ครับ เฮือน3น้ำ4บ่อ
    เอิ้กๆๆในใจผมอยากได้จั่งซั่นดอกว้า:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ผมอยากบอก ผบ.ทบ.ผมว่าอย่าเอาแต่ใจหลาย เดียวอ้ายสิอดบ่ได้(เลยตามใจ)เขา
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    อยากจะบอกว่า "ผมรักคุณ คุณรู้หรือเปล่า"

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mirika
    กระทู้นี้ คือมาเว่าถูกใจแม่ญิงทั้งหลายแท่น้อ
    อั่นแม่นพ่อซายมีดีอยู่ประปราย เนาะ หั่งบ่อหลายท่อแม่ญิง

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    เหอๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ อยากหัวเป็นภาษา อีสานเด้

บอกไปอยากบอกหยังกะได๋ แม่ญิงคือกันนั้นล่ะ เว้าได๋คือกัน (ข่อยฮักเจ้าเด้อ)

ต่างจิต ต่างใจ คิดบ่คือกัน การกระทำกะบ่คือกัน คำเว้าคำจากะบ่คือกัน อย่างเมรีนี้ ป๋าป๊าจ๋า (ฟังเบิ่งคือสามีเถ่าแต่ว่า บ่เถ่าเด้ฮ่าๆๆ ) ไปไสมาไสข่อยกะไปได้แบบ ซำบายจัย แต่ต่างกัน แม่ญิง จะบ่ค่อยให้พ่อชายออกนอกบ้านเป็นเวลานาน(บ่ค่อยไว้ใจถ้าพอหมู่พอพวกยังคักพี่น้อง)
    ถ้าเกิน เที่ยงคืนเป็นอันว่า ต้องโทรตามโทรครั้งแรกประมาณ 3 ทุ่ม ครั้งที่สอง ประมาณ 5 ทุ่ม ครั้งต่อไป........ไปตามค่ะพี่น้องฮ่าๆๆ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b