หัวข้อ: ตู้(ต่า)รับจดหมาย.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

พบปะพูดคุย ตู้(ต่า)รับจดหมาย.

สวัสดีครับพี่น้องบ้านมหาทุกท่าน
    ช่วงนี้ดีเจเต็มฯสัญจร ไปทั่วทีบ(หลากหลายสถานที่)ครับ
    แม่นอยู่ครับการเดินทางไปแต่ละท้องถิ่น กะได้พบเห็นวิถีชีวิตของผู้คนในท้องถิ่นนั้นๆอยู่แบบแตกต่างกันออกไป
    สำหรับกระทู้นี้แล้ว ดีเจเต็มฯเห็นว่าสิ่งนี้เป็นสิ่งหาเบิ่ง(เกือบ)ยากครับ
    เว้าไปหลายหาหม่องลงบ่ได้ ฮ่าๆๆๆ มาเบิ่งกันเลยดีกว่าเนาะครับ

เป็นตู้รับจดหมายครับ แปลกครับเพราะว่าบ้านหลังนี้ใช้กะต่า(ตะกร้า)มาใช้แทนตู้รับจดหมายครับ

ตู้(ต่า)รับจดหมาย.

บ้านหลังนี้ครับมองไกลๆ

นี่ละครับตะกร้ารับจดหมาย คลาสสิคดีขนาดเลย (เขียนถืกบ่บุ)

มาเบิ่งข้างในครับ ว่ามีหยังในนั้น อิอิ

นี่ละครับสิ่งดีมีประโยชน์ ใส่สิ่งของไปไส มาไสได้ แล้วยังเป็นที่รับจดหมายได้นำ
    บุรุษไปรษณีย์กะจั่งแม่นคักคือกัน

ไปก่อนเด้อครับพี่น้องเวลาหมดแล้ว มาส่งอยู่ร้านเน็ต ขอบคุณครับ สวัสดีครับ

เพิ่นกะจะแมนความคิดดีน้อ สิบอกเฒ่าแมยุบ้านเฮ็ดแบบนี้ยุ ขอบคุณสำหรับไอเดียเด้อจร้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    ใช้ของคุ้มค่าครับ ว่าแล้วกะไปไล่ไก่ออกแล้วเอาตะกล้ากะน๊า
    พอดีเอาไปเฮ็ดฮังไก่นะ คือสิทันยุเนาะมีไข่กะสิต้มโลดละอย่าได้ตะกล้า555555555

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ดีๆครับ เอาของโอทอ๊ปมาไช้...บิลค่าบัตรเครดิตกะมาพอดี อิอิ

Tags for this Thread