หัวข้อ: พี่น้องบ้านมหา จะคิดแนวใด๋ถ้าหนุ่มหน้าลาวตัวจริงเป็นผู้หญิง

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ น้องแนน

พี่น้องบ้านมหา จะคิดแนวใด๋ถ้าหนุ่มหน้าลาวตัวจริงเป็นผู้หญิง

หนุ่มหน้าลาวเป็นผู้ที่มีวาทศิลป์ที่บอคือไผ,มีหน้าตาดี,สาว ๆ พากันสนใจอยากได้เป็นแฟน, ปากหวานคารมเป็นเลิศ,ถ้าบังเอิญหนุ่มหน้าลาวเป็นชายแต่กาย แต่หัวใจเป็นหญิงพี่น้องบ้านมหาจะคิดแนวใด๋?
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 01-07-2010 at 08:57. เหตุผล: แก้คำพิมพ์ผิด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    ฮ่วย...เป็นแนวใด๋น้อ น้องแนนนิ คือมาเว่าให้คิดนำแท้....

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    บ่อว่าจังได๋ดอกคับผม ยังยินดีต้อนรับคือเก่าละ คนเฮาบ่อได้คบกันที่ว่าเป็นเพศได๋เป็นจังได๋ดอกคับ
    ขอเพียงมีความจริงใจไห่พี่น้องบ้านมหาเฮากะพอแล้วคับ

ส่วนเรื่องสาวๆที่ไปจีบไว่เคลียร์เองเด้อคับผม อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆๆ บาดสิว่า มันกะเป็นไปได่ทุกอย่างอ่ะล่ะจ้าในโลกไซเบอร์เนาะพี่น้อง เฮาคนเสพนิล่ะต้องใช้วิจารณญานในการใช้เป็นเบื้องต้น และรวมไปถึงสามัญสำนึกของการรับผิดชอบสังคม ในสังคมไซเบอร์นั่นๆนำค่ะ..แต่ที่แน่ๆ ไผ๋เฮ็ดสิ่งได๋ ย่อมได่รับผลตามนั่นเนาะค่ะ เบิ่งแงงส่อยกันเอาเด้อพี่น้องเฮากะดาย
    มองต่าง..อย่างปลง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มหน้าลาว
    555555555 เรื่องนี้ต้องมีการพิสูจน์ครับ น้องแนน แต่คนพิสูจน์ เพื่อให้ได้ความจริง อ้ายขอเป็นสาวตาน้อยเด้อหล้า สิ้นเดือนเฮาพ้อกัน เด้อหล้า แล้วความจริงจะปรากฏ ว่าแม่นชายแท้บ่ ถ้าบ่แม่นให้เอาอ้ายไปปล่อยวัดโลด 555555 แต่ถ้ารู้ว่าอ้ายเป็นชายแท้แล้ว อ้ายสิให้แม่ข้ามฝั่งโขงไปหาเด้อหล้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ดอกมันปลา
    อ้ายต่ายเป็นอิหลีบ้อจ้าอ้าย
    คือบ่บอกน้องแหน่จ้า
    จั่งสิได้เปลี่บยจาก อ้ายต่าย เป็นเอื้อยต่ายจ้า
    555555555 น้องคือสิบ่มีพี่นางน้อจ้า
    คือสิมีพี่อ้ายแทน5555555 ย้อนว่าอ้ายผู้งาม

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    โอ้ย เว้าบาปเราน้อหึ เรากะออกสิหล่อกะด้อ มีสาวหลายคั่ก สิมาว่าเราเป็นผู้หญิงจั่งได๋เนาะ แต่ว่าผมกะอยากพิสูจน์คือกันคับ ว่าเราเป็นแท้บ่ หญิงนั่น แต่ว่าพ้อหน้าเจ้าแล้ว ขอหอมแก้มก่อนเด้อ อ้ายต่าย 5555 (อย่าขนคีงลุก)เอิ๊กๆๆๆๆๆๆ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    หืออออออออออออออ ห๋า ห๋า

ต่าย หน้าลาวเป็น หญิงในร่างชายตี้ มิน่าทำท่าจีบสาวกลบเกลื่อน

แต่ใครอยากพิสูจน์ กะไปพิสูจน์กันเอาเองเด้ออออออ

ตาน้อย น้องสาวจะเสี่ยงตี้ เอื้อยว่าเอาไม้เขี่ยออกไปไกลๆ ดีกว่า อย่าให้โดนมือ เด๋วงติดเชื้อออออ
    ออออออออ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    กรี๊ดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดด ไม่จริง ไม่จริง ใช่มะ

เลาออก สิ สะสมสาว ๆ ในคลังไว้หลาย บ่แม่นดอก กรี๊ดดดดดดดดดดด แม่นบ่หนุ่มหน้าลาว

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กะจักละเด้อตอนนั่นข่อยบ่ฮู้นำดอก นัดกันไปพิสูจน์กันเอาเองเด้อ

ว้าย ๆ จริงหรือจ๊ะตัวเอง กรี๊ด ๆ ๆ ๆ