หัวข้อ: ลงเสาใหม่ครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

ลงเสาใหม่ครับ

การติดตั้งขาแจ็คเกตของ LQ2 ครับ มาแต่ขา อีกบ่โดนโตเฮือนกะสิตามมา เบิ่งส่ำนี้ซะก่อนเนาะคับ อีกเดือนสองเดือนน่าสิแล้วแล้วหละ

ใกล้สิเสร็จเรียบร้อยแล้วคับผม เบิ่งขาตั้งไปซะก่อนช่วงหนิเนาะ

เสร็จแล้วกะสิเป็นประมาณนี้หละคับผม คือเติบอยู่เด้เนาะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย แหลวแดง; 26-07-2010 at 15:18.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่อมีอิหยังเก่งเกินคนเนาะครับ เฮ็ดได้ทุกอย่าง... ขอบคุณครับที่เอามาแบ่งปันกันเบิ่ง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ป๊าดอ้ายคือสิคักแท้ล่ะ เสาคือสิยาวคักเนาะน้ำเลิ่กคักบ้ออ้ายหม่องนี้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    งานประเภทนี้มีความเสี่ยงสูงครับ แต่ก้อสำเร็จไปได้ด้วยดีครับ
    ไม่มีอะไรที่มนุษย์เราจะทำไม่ได้ครับ แหลวแดง
    เป็นกำลังใจให้ครับ ขอบคุณสำหรับความรู้ใหม่ๆครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ผมกะได้แต่เบิ่งคือกันคับผม บ่ได้มีส่วนติดตั้งนำเพิ่นดอก เบิ่งอยู่เทิงLQ1 ปั้นจั่นยักษ์นี้ยกน้ำหนักได้ประมาณ 30,000 ตัน ขะเจ้าจ้างมาจากเมืองนอก ติดขานี้แล้วกะเดินทางไปเวียดนามพะนะ รับงานทั่วไปเอาโลด ถ้าโตอาคารลากใส่เรือมาฮอดแล้ว ปั่นจั่นลอยน้ำโตนี้กะสิมาอีกเพื่อติดตั้งครับผม คาดว่าเดือนหน้าว่าซั้น ความลึกกะประมาณ 70 เมตรครับผม สำหรับขาที่ลงน้ำ คือสิเป็นความรู้แหน่บ่หน่อยกะหลายเนาะคับผม
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย แหลวแดง; 28-07-2010 at 20:21.

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เป็นงานที่อันตรายเนาะค่ะ ต้องใช้เครื่องจักร เทคโนโลยี่ล้วนๆ

ปุ้ยเคยดูสารคดีที่เขาเจาะอุโมงค์ใต้ดิน รถไฟใต้ดิน หรือถนนใต้ดิน
    เครื่องเจาะแม่ะท่านอเมซิ่งจริงๆสุดยอดแต่เวลาเสียกว่าจะซ่อมได้ลำบากคักๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    เบิ่งกะคือบ่ลึก....แต่พอเห็นโตคน...ถอมดเนี้ย โอ้ยสุดยอดเนาะคนเฮา มักรูปขนาดเลย หามาให้เบิ่งอีกแหน่ครับ...

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป๊าด แหลว ๆ เพลงที่ขอสัญญาปลาข่อน กะขอมาจากทะเลพุ่นตี๊เนี่ย ป๊าด อลังการงานสร้างแถะ

ยามลมมามันสิบ่โหง่ยบ่น้อ จั่งใด๋กะว่ายน้ำเข้าฝั่งเร็ว ๆ เด้อ ใส่เกียร์ฉลามโลดเด้อ อย่าใส่เกียร์หมาเถาะ ฮ่า ๆ ๆ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    โอ้ สุดยอดเลย แหลวแดง ตอนนี้ไห้เบิ่งตะขา ยามโตมาฮอด อย่าลืมเอามาลงไห้เบิ่งเด้อละ รอเบิ่งอยุ่ อิอิ อยุ่กลางทะเล ม่วนบ่แหลวแดง อยากไปยามเด้เนาะ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    ป๊าด แหลว ๆ เพลงที่ขอสัญญาปลาข่อน กะขอมาจากทะเลพุ่นตี๊เนี่ย ป๊าด อลังการงานสร้างแถะ

ยามลมมามันสิบ่โหง่ยบ่น้อ จั่งใด๋กะว่ายน้ำเข้าฝั่งเร็ว ๆ เด้อ ใส่เกียร์ฉลามโลดเด้อ อย่าใส่เกียร์หมาเถาะ ฮ่า ๆ ๆ
    แม่นคับอ้ายพล สัญญาปลาข่อน กะขอมาจากทะเลพุ้นแหล่ว อิอิ ยามลมมาแฮงๆกะบ่โหง่ยดอกคับ แต่ยุดอยู่ ถ้าโหง่ยลงหั่นกะคือสิแล้วแต่บุญหละบาดหนิ