หัวข้อ: สมาชิกบ้านมหาพบปะ เข้าพรรษาอุบล..กลุ่มเมืองดอกบัว ต้อนรับ พี่ติ๋ม เปอร์โย 10 กค.2553..

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ มะลิลา
    ป้า..เข้ามา..ชม..แล้ว ตาร้อนผ่าวๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    ขอขอบคุณทีมเย้าและทีมเยือนครับ ดีใจหล๊ายยย หลายครับที่ได้มีโอกาสต้อนรับพี่น้องไทบ้านมหาเฮา ฮักแพงกันคือเก่าครับ ลังเทื่อคึดฮอดภาะเก่าๆคือจั่งน้ำตาสิย้อยนี่แม่ะ คึดฮอดสุคนเด้อครับบบ...
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี
    เอ้าๆๆๆ มาเป้ฯตาม่วนแท้เน้อ คายากดำนาแก่นเรยบ่ได้ไปนำเขา เหอะๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มห้วยสีทน
    งดเหล้าเข้าพรรษา สาธุนำเด้อครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เสียดายบ่ได่ไปม่วนนำเนาะครับ ไว้พ้อกัน 31 เนาะน้องติ่ม งานครบรอบหนึ่งปีฅนฮักบ้านเครือข่ายสมาชิกบ้านมหาเว็บเพื่อนบ้านเฮานี่ละครับ ขออนุญาตพื้นที่เว็บบ้านมหาเชิญชวนไปม่วนซืน โฮแซวกันครับ วันเสาร์ที่ 31 ก.ค. 53 แยกพงษ์เพชร คลองประปา ประชาชื่น ที่ร้านเมรี สมาชิกบ้านมหาเฮาครับ

การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ขอบคุณพี่น้องไทอุบลที่รักทุกท่านเด้อจ้า...อุบอุ่นหลายๆจ้า(29องศา ห้องนอนข่อย)ออนซอนหลาย นอนขอมหัวเฉย...อิอิอิ

พี่น้องไทยอุบลน่าฮักทุกคนเลยจ้าขอบอก...มีโอกาสสิไปล้มทับอีกจ้า...คึดฮอดพี่น้องทุกคนเด้อ คาแต่บ่สบาย สงสัยเป๊กบ่ทุกมื้อหละกลับไทยเมื่อกี้..
    แล้วกะอย่าลืม ปีหน้ามาอุดรฯเด้อจ้า เต็มที่ เต็มที่...มักในเมืองหรือกลางท่ง...จัดให้โลด พะนะว่า..อิอิ
    หลังสงกรานต์เด้อพี่น้อง บินดู๋ได้ตั๋วเครื่องบินฟรี กลับอีก มีอีกบ่ ขอบคุณการบินไทยจ้า....
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ติ๋ม เปอร์โย; 06-10-2010 at 00:01.
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    คิดฮอดมื่อเก่าๆเนาะครับ พี่น้องคุ้มอุบล และทุกคนที่พ้อกันมื่อนั่น

เข้าพรรษาปีนี้ ว่าสิพาพี่น้องบ้านมหา ไปยามคุ้มอุบลอีกเด้อครับ
    ว่าสิไปกันหลายเติบ มาบอกเล่าไว้แต่ไกลๆ ..

.ส่วนสถานที่ วัน เวลา จั่งสิแจ้งอีกเทื่อหนึ่งเด้อครับ..

คึดฮอดพี่น้องไทอุบลฯเสมอจ้า...วันที่1-2-3สิงหาคมพ้อกันอีกแน่นอน...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

Tags for this Thread