หัวข้อ: ไปนา...หากินข้าวเที่ยงก่อน...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เกาทัณฑ์ ไปนา...หากินข้าวเที่ยงก่อน...

สวัสดีพี่น้องอีกมื้อครับช่วงนี้เมือบ้านมีแนวมาต้อนหลายเลยเอามาปล่อยให้เบิ่งอีกจักกระทู้เนาะครับ
    อย่าฟ้าวเบื่อหน่ายบ่าวก่อนเด้อครับ แนวคนอึดเวียกเนาะอยากให้พี่น้องซอยเบิ่งซอยแงงแน

เหลียวลงท่งเห็นตะป้ากับลุงดำนายุส่วนผมกะสิไปหาแนวมาให้เพิ่นกินเที่ยงซั่นแหล่วครับ
    แนวคนมักเฮ็ดแนวกินเนาะ แต่ว่าบ่มักดำนามันปวดแอวแอวแหงน้อยยุฮ่าๆๆๆๆ

ไปนา...หากินข้าวเที่ยงก่อน...

แนมขึ้นดอนนาเห็นสุมทุมพุ้มไผ่ แม่นแล้วมื้อนี้ซื้อเห็ดเฟืองมาพอดีละแกงใส่หน่อไม้เลย

ว่าแล้วกะแบกได้เสียมเฮี๋่ยนกะบกะต้าน้อยเอิ้นเอาลุกสาวไปนำย้านบ่มีหมู่ย้านหมีกัด

น้องนานาบอกว่าอิพ่อยุพี้หลายคักแหมะ มาสับเอายุนี้เด้อพะน่ะ

ยุพี้อีกอิพ่อหน่อบักใหญ่ ตะแม่นเพิ่นตื่นเต้นคักน้อลูกหล่ากะดาย

ฟ้าวสับเอาทางท่งนาเพิ่นสิขึ้นมาแล้วกว่าสิต้มสิแกงย้านเพิ่นหิวมา ย้านไท ยโสหิวข้าวฮ่าๆๆๆ

หน่อไม้ยามหน้าฝนนิบ่ต้องไปหาซื้อให้เสียเงินเลยครับ หย่างไปสวนหลังบ้าน ดอนหัวนามีเบิ่ดครับ
    หลายคักอิหลี ปลูกง่าย ทนแดด ทนฝนเกินไผ่บ่มีอิกแล้วครับ

สับเอาอีกจักหน่อยก่อนย้านบ่อิ่มคนตาเป็นหอบ มีตะคนกำลังกินกำลังนอน555+++

ได้หน่อไม้พอแล้วกะพาลูกสาวคอนกะต่าไปเถียงนาน้อยก่อน
    ตามมาพี่น้องสิพาไปนั่งกินน้ำเย็นยุเถิ่งเถียงนาซั่นดอก

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 12-08-2010 at 08:31. เหตุผล: เพิ่มเติมภาพ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ป้าดด สาวน้อยอุลตร้าแมน ฮ่าๆๆ .... สิแกงรุสิซุปน่อ หน่อไม้นิ ...ถือกะติ๊บข้าวย่างนำก้นบ่าวจัยหละเด้อ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ขอโทษหลายๆพี่น้องภาพเสียไปใสแล้ว สิเอามาลงให้ใหม่เ้ดอครับไปหาเอาภาพก่อนฮ่าๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007
    สมาหน่อน้อยแท้ บ่าวจายยยยยยยยย 555555555555
    อิ่มบ่น้อ บดนิ หน่อ น้อยๆๆ1 อิอิ หน่อไม่นั่นแม่ะ อิอิ :l-:l-

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    ไปนา...หากินข้าวเที่ยงก่อน... แม่นบ่หนอจ้า
    ไปนา...หาหนอไม้ก่อนชั่นดอก 55
    ลูกสาวตาฮักคักเนาะจ้า ตาฮักคือพ่อนั่นล่ะเนาะ อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    หน่อใหญ่อยู่เด้อบ่าวเอ็ม อิอิ....หน่อไม้ๆๆ

บ่าวจัยนี่เป็นคนทำมาหากินเก่งเนาะ สำพอดอกไผๆกะอยากได้เป็นลูกเขยอยู่บ่อเซา 555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แดนดาหาร
    ฮ่าๆๆๆ เลยบ่เห็นจ้อยจักเผิ่นได้เมนูหยังมาอ้าง แกง หมก หรือซุปล่ะญาอ้าย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ป๊าดดดดดดดอ้ายจัย...เฮ็ดได่จั๋งได้นะ
    ลูกสาวส่ามาคือ สำเนาถูกต้องคือพ่อคักแท้หน้อ
    มาแบ่งเอาแกงหน่อไม้ไปแกงจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    อีหล่าลูกไผ๋ อิอิ คือได้หย้อนแท้หล่า โตส่ำนี้ฮู้จักไปไฮ่ไปนา หาหน่อไม้ สมัยอ้ายบ่ไปได๋ นอนอยู่บ้านถ่าเบิ่งมณีแดง ฮ่าๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    อุดมสมบูรณ์ดีทุกอย่้างเน๊าะ อาหารการกิน น้องจัยบ่ต้องย่านดอก
    ไปอยู่บ้านมื้อใด สบาย ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ ฮาาาาาาาาาาาาาาาาาาา

Tags for this Thread