หัวข้อ: เลขเด็ดที่ศาลพระพรหม

เลขเด็ดที่ศาลพระพรหม

เนื่องด้วยงวดที่แล้วได้นั่งกินเหล้ากับลุงข้างบ้านอยู่ เพิ่นเลยชวนไปเอาเลข อยู่ศาลพระพรหม อยู่ใกล้หน้าบ้าน มันสิมีต้นจันได เกิดอยุ่ใกล้ศาลพระพรหม ลุงเข้าไปขอเจ้าทีเจ้าฐาน และสวดมนต์อีหยังกะบ่ฮู้ครับ สวดจบแล้วกะเลยเอามีดถากต้นจันไดครับ แล้วเอาแป้งทา แล้วให้มาเบิ่งทีละคนคับ มื้อนั้นไปสี่คนครับ คนแรกได้ 3 ครับ คนที่สองได้ 8 ผมได้ 0 ลุงบ่เห็นนำมู่ ลุงเลยบอกว่าตอนเช้าจังชิมาเบิ่ง ลุงมาเบิ่งตอนเช้าได้ 10 ครับ งวดที่แล้วถูกล่างนำลุง ยี่สิบบาท ลุงบอกว่าบ่ต้องไปเอาอีกให้สลับเลยสามตัวเอา กะลองเบิงเด้อครับพี่น้อง

380

สลับบนล่างเอาเด้อครับแบบนี้เอาครับ

38 83
    03 30
    08 80
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่โต้ง; 14-08-2010 at 11:34.

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    380.....................
    งวดนี้ติ เอ๋า แม่นติ งวดที่แล้ว 008 แหมะ ....

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ kitty
    380.....................
    งวดนี้ติ เอ๋า แม่นติ งวดที่แล้ว 008 แหมะ ....
    ออกแล้วกะออกอีกกะมีครับ
    แต่เลข 11 12 ปีกายออกหมดปี

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    ขอให้รวยกันถ้วนหน้าเด้อ.................

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ แมงงอดน้ำ
    จอมเทียน เมืองพัทยา
    เฒ่าคิตตี้ มาก่อนหมู่เลยเน๊าะ มักนำยุเด้อเลข8นั่นสิซื้อนำยุพอได้ลุ้นc06:อะสุซื้อหลายๆเด้อเฒ่าคิตตี้งวดละหมื่นพะนะ...เสียดาย