หัวข้อ: ประกวดนักร้อง..บ้านมหาโปรโมชั่น...เติมฝันคว้าดาว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ขอบคุณทีมงานสำหรับโอกาศดีๆน้อครับมาคืออยากอายเสียงเจ่าของเเท้น้ออยากลองเบิ่งยุครับอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แดนดาหาร
    อยากมีส่วนร่วมยุครับ แต่ว่าคึยุไกแท้ล่ะ สิสะดวกบ่น้อ

Banned

Oil Field เพชรบูรณ์/กำแพงแสน
    ขอยืนยันเจตนารมณ์ เดิม เชียร์บ่าวพีคนไกลบ้านครับ อิอิ

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    อั่นๆๆๆๆๆๆ
    บ่มีแข่ว ฮ้องเพลงพอได้
    พอจะมีสิทธิ์ไหมครับ

ขอฮ่วมเป็นอีกหนึ่งกำลังใจไฮ่ ทีมงานทุกๆท่านครับ
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    อิอิ ทางเทิ่ง นักร้องผ่านฉลุย...แดนเซอร์ที่มีพวงมาลัยห้อยหูนำขอจ่งไว้ก่อนเด้อ 555555555+

ขอบคุณเดอะดอนและอ้ายบ่าวข้าวจี่เด้อจ้าพี่ลูกหินกะหัวตะมา
    จากขอนแก่น..มาเห็นโครงการนี้ดีใจหลาย อิอิ นอกจากสิประชาสัมพันธ์ให้แล้ว สมัครนำได้ บ่ นี่
    แอบหวังๆๆคือคุณยาย กะดิ้งน้องเด้ ...เดี๋ยวส่งเพลงสาวนาบ้านนอกเข้าประกวดกะน๊า
    แต่ อายุนั่น อิอิ บ่ ต้องขออนุญาติลูกหลานดอกเน๊าะ เย้ย ....ขอบคุณจ้าสิประชาสัมพันธ์ให้จ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ได่เกิดบาดนี่ละเด้อคุ้มสามเสน อ้ายพลชวนลูกบ้านไปซ้อมคอไว้เถาะเฮาห่าซิมี 1 ใน 12 เพลง นำเพิ่น
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ผมบ่มีสิทธิ์สิได้เป็นนักร้องนำเขาดอกครับ สงสัยสิเป็นได้แค่ผุคุ้มเซิงหางเครื่องละครับอ้ายบ่าวข้าวจี่555+++++
    มีีตะคนไคๆเนาะทีมงานเพิ่นน่ะ อยากไปหย่าวหน้าฮ้านนำยุแต่ย้านแม่อินางฆ้อนใส่หัวอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ top_sd
    มาเด้อพี่น้องผู้ดั๋ยเสียงดีมาสมัครร้องเพลงเด้อ...

สินั่งถ่าฟังเป็นกำลังใจให้สุคน...

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    มาคือมิดชีลี่แท้ะน้องเติมฝัน คว้าดาว เตอะสตาร์บ้านมหานิ
    งั้นปุ้ยเหมา 12 เพลงรวดเด้อ อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    มาแล้วครับ

เจ้าของฉายา นักร้องเสียงงัวขาหลด

ทิดรส มักม่วน

พ้อมสิลงประชันฝีปากแข่งขันกับทุกท่านๆๆๆแล้ว

ถ้าท่านเสียงดีบ่พอ กรุณาหลบไป พะนะ อิอิอิ

ฟังตัวอย่างก่อนเด้อครับ บันทึกเสียงจาก ปั้มฮ่างแรคคอร์ด...

โดยการสนับสนุน ของอ้าย จ่าเหลือง ครับ

[MUSIC]http://www.file2go.com/mrun.php?me=1527s2[/MUSIC]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ฅนภูไท; 26-08-2010 at 09:32.
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

Tags for this Thread