หัวข้อ: ลองเล่นในซาวด์ของบ่าวข้าวจี่ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ tatato_kaka

ลองเล่นในซาวด์ของบ่าวข้าวจี่ครับ

ระบบไม่สนับสนุนปลั๊กอินนี้แล้ว..

http://www.google.co.th/embed/361480892/174e1cec" width="420" height="250" allowfullscreen="true" ขอบคุณเพื่อน Boy ที่ส่งซาวด์ของบ่าวข้าวจี่ มาให้ลองดีดใส่เด้อ
    ใช้พิณโปร่งเล่นเด้อครับ เสียงชาวด์บ่ค่อยชัดปานได๋เอาโน้ตบุคอัด
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย tatato_kaka; 15-08-2010 at 21:15.

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ซาว์ด..มีหน้าที่เป็น เมโทนอม ให้จังหวะ..กะเพียงพอแล้วหละครับบ่ชัดกะบ่เป็นหยัง..ขอให้เสียงพิณชัดเจน เน้นไทม์มิ่งจังซี่..โอเคครับ...ม่วนๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    มวนครับอ้าย หาครูทางใด๋น้อมาสอนดีดพิณให้น้อครับ ผมมีพิณ แขวนยูข้างฝาเฮือนโต่นึงครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ pusenter
    ฝีมือเข้าขั่นครับสงสัยสิเป็นอาจารย์ดรีมบ้านกุดหว้า ที่รู้จักกับอาจารย์หนุ่มศิลาแม่นบ่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    ม่วนหลายๆจ้า เสียงพิณนี่ฟังยามได๋กะหลงใหลยามนั่นเด้อจ้า บ่มีเบื่อ แต่บ่มีความรู้เรื่องเครื่องดนตรีนำเพิ่นดอก ได้แต่ฟังว่าม่วนหรือว่าบ่ม่วน

ที่นี่สิขอถามท่านอาจารย์ทั้งหลายแนเด้อจ้า ว่าคำว่า "ซาวด์" น่ะมันแม่นหยัง เป็นเสียงของอ้ายข้าวจี่บ้อ แล้วที่เอามาให้ลองดีดใส่ นี่มันแม่นหยังอีกจ้า ซ่อยอธิบายให้ฟังแนไผฮู้กะดาย แบบว่า "งง" จ้า ปึกด้านดนตรีจ้า