ท่าน อ.เดอะดอน อ.ข้าวจี่ อ.ธีระปลัด ผมขอฝากศิลปินน้องใหม่แน่เด้อครับ เพิ่นมีใจมักในเสียงเพลง แต่บ่อมีโอกาส
จั่งได๋กะขอฝากแน่ (แต่อย่าฟ้าวฝังเด้อละ) ฮ่าๆๆๆ

บ่อแม่นผู่อื่นไกลดอก อ้ายชายผมเอง มีนามว่า ..จ่าเหลือง..
คนนี่ครับ.. ถ่ายถาพกับดีเจเด็กน้อย ผูกมิตรกับดีเจไว้ก่อนเพลงสิออก

เรียนท่านอาจารย์เพลงทั้งหลาย..ขอฝากศิลปิน

นี่ละครับทึ่งในความตั้งใจ เห็นไมค์แน่บ่อได้ (บ่อเว้นแม้แต่ไมค์ของขอทาน) นี่ละคือศิลปินแท้จริง...
มื่อนั่นงานคนฮักบ้าน(น้อย)บ่อเปิดโอกาสให้เพิ่นเลย พอดึกๆมาจั่งได้มายาดไมค์ตามที่เห็นนี่ละครับ ..อิอิ

เรียนท่านอาจารย์เพลงทั้งหลาย..ขอฝากศิลปิน