หัวข้อ: ขอบคุณหลายๆ

ขอบคุณหลายๆ

เมื่อวันที่ 27,28 สค.ที่ผ่านมาบ่าวเมืองแปะได้เดินทางไป กทม. เพื่อไปทำธุระ ได้มีโอกาสไปพักกับอ้ายพลและดีเจเด็กน้อย พร้อมทั้งอ้ายพลเลายังพาไปสัมผัสกับบรรยากาศของปั้มฮ้าง ซึ่งต้องบอกว่าปั้มฮ้างนิสมคำล่ำลืออีหลีเด้อพีน้อง ทั้งบรรยากาศ อาหาร ราคากะบ่แพงปานได่ ต้องขอขอบคุณอ้ายพลและดีเจเด็กน้อยหลายๆเด้อคับที่ให้บ่าวเมืองแปะได้ไปพักยังบ่พอเลี้ยงข้าวอีก ประทับใจหลายๆที่บ่คิดว่าคนที่เคยเว้ากับ เคยพ้อกันแต่ในเน็ต บ่เคยเจอตัวจริงเพิ่นสิกล้าให้ไปพักนำ ที่ลืมบ่ได้อีกกะคือสมาชิกปั้มฮ้างซุคนเด้อคับขอบคุณสำหรับมิตรภาพดีๆ เอาไว้มีโอกาสคือสิได้ไปยามกันอีกเนาะ

บ่าวเมืองแปะกะบ่มีหยังตอบแทนในความมีน้ำใจครั้งนี้เนาะ นอกจากคำว่าขอบคุร แล้วกะขอบคุณหลายๆๆๆๆๆเด้อคับ

ธุจ้าธุจ้า
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    แบบนี้ละครับพี่น้องบ้านเฮา
    มีแต่คนเป็นตาฮัก ไปใสมาใสกะได้พึ่งพา
    อาศัยกัน

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    แนะพี่น้องทางคุ้มบูรพากะมีโตแทนไปนำยุเด้อคือบ่มีข่อยนำแน่ 55555
    นี่หละครับน้ำใจพี่น้องบ้านมหาเฮาผมกะขอบคุณทุกคนครับที่ให้การต้อนรับขับสู้
    ดีเจแฟนฉันหาข้าวหาน้ำให้กินตั้งสองมื่อ
    บ่าวจัยให้ที่หลับที่นอนสองมื่อสองคืน(ถึงสิเก็บค่าห้องแพงกะซ่าง 55555)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    ป้าดดด บ่าวเมืองแปะ คือมีวาสนาได้ไปนอนบ้านคนดังแถ่ะ อิอิ วาสนาดีเนาะเจ้า

กลับไปคราวหน่าข่อยต้องไปทดสอบก่อนว่าสิสมคำล่ำลืิออีหลีบ่อ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่อเป็นหยังดอกครับ บ้านอ้ายพลกะคือวัดนั่นละ ฮ่าๆๆๆ ผุได๋สิไปสิมาบ่อมีม่องพักกะมาพาเพิ่น อิอิ....(พิสูจน์ได้จากที่ผ่านมา หลายๆท่านเคยพักมาแล้ว)

ยินดีคือกันครับที่ได้พ้อ คนเมืองแปะ หรือ บ่าวที หล่อกว่าในรูปหลายครับ อิอิ ............

ภาพมื่อวานนี่ครับ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 30-08-2010 at 08:03.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เห็นน้ำใจของพี่น้องบ้านมหาแล้วดีใจครับผม โดยเฉพาะอ้ายดีเจทั้งสอง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    ฮักแพงกันไว้ มิตรภาพบ่เคยหมด
    ประทับใจหลายจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    เสียดายจ้า บ่ได้ไปต้อนรับนำ กะย้อนว่ารับงานติดกัน 2 มื้อ ร่างกายรับบ่ไหว อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    นอนหลับบ่ล่ะน้อง คือเห็นแต่หันหน้ามาหาแถะ คือสิบ่กล้าหันหลังมาเนาะ 5555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    โอ้ แปะ ลงมา กอทอมอ เสียดายหลายครับ บ่ได้ไปต้อนรับ ฮิฮิ
    ไว้โอกาสหน้าฟ้าใหม่คงได้พ้อกันครับผม ฮิ้ววววววววววววว
    อ้ายพลมีหยังทำให้ แปะประทับใจบ้างเปล่าก้อบ่ฮู้ ฮาาา