หัวข้อ: เสียงเทศน์ตอนเป็นเณร

เสียงเทศน์ตอนเป็นเณร

[MUSIC]http://charyen.com/download.php?id=22cb1add9810da38ed0a85bb2854dfba[/MUSIC]

สาธุ.................... อนุโมทนาครับผม

มีเว็ปไหนที่ฝากไฟล์ได้เยอะๆป่าวครับ จะได้เอาลงให้เป็นเรื่อง มีหลายองค์ครับ

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2
    ขอบคุณครับ.......................สุดยอด

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    โอ ม่วนๆหลายๆอยู่เด้หล่ะค่ะครูบาน้อย ขอบคุณหลายๆเด้อค่ะ ที่ไปจกครูมาฟัง ว่าสิเข้านอนแล้วแหมคะ อิอิ บ่รู้ว่าเอามาลงแล้ว ช่วงนี่งานหลายบ่ค่อยได้เข้ามาค่ะ

เสียงเทศน์แต่เป็นเณรติ๊ค่ะ เก่งขึ้นหลายๆเด้อนี่ ตะก่อนที่เทศน์อยู่โรงเรียนเสียงยังบ่แตกซ่ำนี่เด้อค่ะ สมกับที่ทุ่มเทฝึกซ้อมอยู่ค่ะ ม่วนๆๆสาธุๆๆค่ะ
    คิดเห็นตอนแต่เป็นเณรน้อยนำก่นหลวงพ่อใหญ่เฮาน้อค่ะ กะตาฮักสมกับเป็นเณรน้อย
    ตอนนี้ใหญ่เป็นครูบา สง่างามสมกับผ้าที่ครองอีหลีค่ะ สาธุๆๆๆๆขอให้อยู่ไปด่นๆให้ครูได้อาศัยใบบุญนำแนเด้อค่ะ สาธุๆๆๆๆๆค่ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ mahazaa
    ม่วนหลายเด้อพี่ขวด

ขอบคุณเด้อครับ