หัวข้อ: ย่างกุ้งครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เกาทัณฑ์ ย่างกุ้งครับ

มื้อนี้เอากุ้งมาฝากครับ เห็นพี่น้องไปกินก้อย ลาบ มาด่นแล้วเปลี่ยนมากินแบบนี้บ้างเนาะ
    ย่อยง่ายครับ บ่ลำบากท้องปานได๋ พร้อมเสริฟแล้วมาเด้อครับ

ย่างกุ้งครับ

แถมยำให้อีกจักจานครับ เชิญแซบเด้อครับบาดนี้

อ๋อ ลืมเอาน้ำย่อยให้แช่เย็นๆเลยครับ บ่สนับสนุนคนกินเหล้ากินเบียร์เด้อครับ
    มันบ่ดี มันบ่แซบดอกครับบ่กินกะดีเด้อครับ บ่ตายเร็วอิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ป๊าดดดดดดดด
    อ้าย อ้าย ซื้อกุ้งมาแต่ใสหน้อ
    เป็นตาแซ่บเนอะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    ..นำแหน่คับ...เหล่าเบียร์บ่ดีดอก.....แต่หว่าหั่นมัก.......

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    มาเด้อขวัญเอ้ยยยยยยยยยยยยยย
    เทื่อแรกที่เบิ่งกระทู้น้องบ่าวจัยแล้วเห็นภาพพร้อม
    มาคือเป็นตาแซบแท้จ้า ยกแก้วตำจอกยามแลงๆเนาะ
    บุยยยบ่อยากบรรยายตอนนี้กะเริ่มยกแน่แล้วล่ะยามแดดร่ม
    ลมตกคะเจ้าว่าเลือดลมจั่งหมุนเวียนดี พะนะ แม่ลูกอ่อนเข้มาวว:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    นำแนบ่าวจัยน้อง จั๊กขวด กุ้งบ่กินดอกแพ้หนวดกุ้ง แต่หนวดคนบ่แพ้เด้อ ฮ่าๆๆๆเอิ๊ก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    บ่มาเอิ้นกันได่เนาะ อ้ายบ่าวจัย เสียดายน้องกุ้งเหลือจักโตบ่น้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แจ่มใสยิ้มสวย
    บล็อก
    18
    อยากเฮ็ด น้ำจิ้ม แซบ แบบนั่นนะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย แจ่มใสยิ้มสวย; 24-09-2010 at 22:49.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    เปลี่ยนจาก ลีโอ เป็นอั่นน้ำสีแดงคือสิเข้าท่าเน๊าะ......
    ย่างกุ้งเป็นแกล้มหลาย เป็นเบียร์มันสิอืดไวซั่นดอก...

:b-b:b-b:b-b

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    ขอยำจ้ามักหลาย ทำเองกะเป็นอยู่เด้จ้า แต่ว่าบ่แชบนี้ล่ะ555+

ส่วนกุ้งบ่แตะเลยจ้า ไปไสกะบ่กิน

บ่แม่นว่ากินกุ้งบ่เป็น เพราะว่ามันแกะบ่เป็น มันแกะยากหนะบ่อยากใช้มือมันเปื้อน 55

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ลาวดีน้อย
    ขอยำจ้ามักหลาย ทำเองกะเป็นอยู่เด้จ้า แต่ว่าบ่แชบนี้ล่ะ555+

ส่วนกุ้งบ่แตะเลยจ้า ไปไสกะบ่กิน

บ่แม่นว่ากินกุ้งบ่เป็น เพราะว่ามันแกะบ่เป็น มันแกะยากหนะบ่อยากใช้มือมันเปื้อน 55

เดี๋ยวอ้ายแกะให้กะได้จ้า......กล้ากินนำบ่หล่ะ...?

Tags for this Thread