หัวข้อ: ย่างกุ้งครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เกาทัณฑ์ ย่างกุ้งครับ

มื้อนี้เอากุ้งมาฝากครับ เห็นพี่น้องไปกินก้อย ลาบ มาด่นแล้วเปลี่ยนมากินแบบนี้บ้างเนาะ
    ย่อยง่ายครับ บ่ลำบากท้องปานได๋ พร้อมเสริฟแล้วมาเด้อครับ

ย่างกุ้งครับ

แถมยำให้อีกจักจานครับ เชิญแซบเด้อครับบาดนี้

อ๋อ ลืมเอาน้ำย่อยให้แช่เย็นๆเลยครับ บ่สนับสนุนคนกินเหล้ากินเบียร์เด้อครับ
    มันบ่ดี มันบ่แซบดอกครับบ่กินกะดีเด้อครับ บ่ตายเร็วอิอิอิ

หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ป๊าดดดดดดดด
    อ้าย อ้าย ซื้อกุ้งมาแต่ใสหน้อ
    เป็นตาแซ่บเนอะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    ..นำแหน่คับ...เหล่าเบียร์บ่ดีดอก.....แต่หว่าหั่นมัก.......

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    มาเด้อขวัญเอ้ยยยยยยยยยยยยยย
    เทื่อแรกที่เบิ่งกระทู้น้องบ่าวจัยแล้วเห็นภาพพร้อม
    มาคือเป็นตาแซบแท้จ้า ยกแก้วตำจอกยามแลงๆเนาะ
    บุยยยบ่อยากบรรยายตอนนี้กะเริ่มยกแน่แล้วล่ะยามแดดร่ม
    ลมตกคะเจ้าว่าเลือดลมจั่งหมุนเวียนดี พะนะ แม่ลูกอ่อนเข้มาวว:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    นำแนบ่าวจัยน้อง จั๊กขวด กุ้งบ่กินดอกแพ้หนวดกุ้ง แต่หนวดคนบ่แพ้เด้อ ฮ่าๆๆๆเอิ๊ก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    บ่มาเอิ้นกันได่เนาะ อ้ายบ่าวจัย เสียดายน้องกุ้งเหลือจักโตบ่น้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แจ่มใสยิ้มสวย
    บล็อก
    18
    อยากเฮ็ด น้ำจิ้ม แซบ แบบนั่นนะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย แจ่มใสยิ้มสวย; 24-09-2010 at 22:49.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    เปลี่ยนจาก ลีโอ เป็นอั่นน้ำสีแดงคือสิเข้าท่าเน๊าะ......
    ย่างกุ้งเป็นแกล้มหลาย เป็นเบียร์มันสิอืดไวซั่นดอก...

:b-b:b-b:b-b

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    ขอยำจ้ามักหลาย ทำเองกะเป็นอยู่เด้จ้า แต่ว่าบ่แชบนี้ล่ะ555+

ส่วนกุ้งบ่แตะเลยจ้า ไปไสกะบ่กิน

บ่แม่นว่ากินกุ้งบ่เป็น เพราะว่ามันแกะบ่เป็น มันแกะยากหนะบ่อยากใช้มือมันเปื้อน 55

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ลาวดีน้อย
    ขอยำจ้ามักหลาย ทำเองกะเป็นอยู่เด้จ้า แต่ว่าบ่แชบนี้ล่ะ555+

ส่วนกุ้งบ่แตะเลยจ้า ไปไสกะบ่กิน

บ่แม่นว่ากินกุ้งบ่เป็น เพราะว่ามันแกะบ่เป็น มันแกะยากหนะบ่อยากใช้มือมันเปื้อน 55

เดี๋ยวอ้ายแกะให้กะได้จ้า......กล้ากินนำบ่หล่ะ...?

Tags for this Thread