หัวข้อ: พริกเข้าตา

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007

เรื่องฮิตน่าอ่าน พริกเข้าตา

สวัสดีครับ มื้อนิ มีเกร็ดความรู้ ภูมิปัญญาชาวบ้านมาฝาก เคยบ่ครับพี่น้อง มีหยังเข้าตากันแหน่ บ่ว่าสิเปน ปาร้า น้ำปา และอีกหลายๆๆอย่างที่ทำไห้แสบตา เนาะ
    หนึ่งในนั่นกะมีพริก ถือว่าแสบที่สุด แต่ละคนผมว่าคงสิเคยเนาะครับ พริกเข้าตา สุดยอด ความแสบเนาะครับพี่น้อง
    เอ้า มีวิธีหยังแหน่ครับ ที่เฮ็ดแหน่ตอนพริกเข้าตา
    บางคนนั่งไห้กะมีพริกเข้าตา บางคนแล่นไปมืนตาใส่น้ำ แฮงล้างแฮ้งแสบเนาะ บางคนกะเอาเกือมากิน แต่มีอีกอย่าง1คับผมสิบอก เข้าเรื่องเลยเนาะพริกเข้าตา
    พริกเข้าตา มีอีกอย่างครับที่ได้ผลมากที่สุดคือ กลั้นหายใจครับ แล้วเรียหัวเข่าจ่ะของ พริกเข้าตารับรองพี่น้องว่าได้ผลแน่นอน บ่เสื่อ อย่าลบหลู่เด้อครับ พริกเข้าตา ต้องเป็นเรื่องบังเอิน นะคับ บ่แม่นไปลองเอาบักพริกทาตาโลด พริกเข้าตาพริกเข้าตาผันสิว่าลองกะน๊า สิว่าละ ๕๕๕๕๕๕๕๕ หรือว่าไผมีวิธีแปลกไปกั่วนี้บ่ครับ เอามาแลกเปลี่ยนกันครับ ขอบคุนที่เข่ามาอ่านกันครับ:l-:l-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    ถ้าความรักเข้าตาเด้ครับ...ไปขอเลยหรือเซ็ดน้ำตาอยู่เข่าจะของครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007
    ความรักเข่าตา กะกัดหายใจครับ พุธโทๆ หยุบหนอ พองหนอ สาธุ:l-

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ฮ่าๆๆว่าแล้วกะมีประสบการณ์เด้อเรื่องนิ ผุลังคนขะน้อยบอกให้เลียศอกเจ้าของพะนะ ทางนิหละคุมเลียยุว่าส่าน 555+
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    โอ๊ยยย สิเลียทันบ่ละ ผุลังคน ใส่ขาเดฟ แก้ซ่งยาก สิบ่ ไห้ก่อนติ เทิงแสบเทิงแก็ซ่งขาเดฟ กว่าสิได้เลียหัวเข่า 555

เคยพริกเข้าตายุครับตอนเป็นเด็กน้อย ผุเฒ่าให้เลียหูจะของครับ พยายามเลียหูแต่บ่ฮอดจักเถื่อ จักคาวหนึ่งผัดเซาแสบ สงสัยเป็นเพราะหว่าเฮาพยายามเฮ็ดสิ่งอื่นยุกะเลยลืมหว่าแสบตามันกะเลยเซาแสบ
    :heart: คันเจ้าได้ขึ่ช้างกั้งห่มเป็นพระยา อย่าสุลืมชาวนาผู่ขี่ค.ว.ยคอนกล้า :heart:

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    แมนติ้ดีเจต้นเสียว พริกเข้าตาให้เลียหัวเข่า บ่เคยได้ยิน

พี่ปุ้ยเวลาพริกเข้าตาให้ลืมตาในน้ำ(มึนตาในน้าม)
    แล้วก็กลิ้งตาไปมา มันก็หาย
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะแยงนา
    บล็อก
    2
    พริกเข้าตา คือ กลั้นหายใจ แล้วเลียหัวเข่าจ่ะของ บ่จ้า? ความรักเข้าตานี่ คือสิบ่ต้องเลียเข่าดอกเนาะจ้า เอาไว้ความรักมันออกยามได๋ หายใจเฮือกใหญ่ๆ ละกะนั่งชันเข่าเช็ดน้ำตาเทือเดียวโลด 555 /ขอบคุณความรู้ดีๆจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    พริกเข้าตาเลียหัวเข่าหรือเอาน้ำล้างออกกะหาย แต่ความฮักเข้าตานี้ถึงสิล้างปานได๋มันกะยังแสบแป๊บๆอยู่ในหัวใจบ่มีวันจางหายจ้า...อิอิ