หัวข้อ: ไกค์เพลงเบอร์โทรขี้ตั๋ว เพลงคู่ พล พระยาแลและสาวกรุงศรี

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1

พบปะพูดคุย ไกค์เพลงเบอร์โทรขี้ตั๋ว เพลงคู่ พล พระยาแลและสาวกรุงศรี

:1-[MUSIC]http://www.file2go.com/mrun.php?me=1275s3[/MUSIC]:1-

เพลงคู่ เบอร์โทรขี้ตั๋ว
    ขับร้องโดย นักรั้องกิติมศักดิ์ พล พระยาแลและเดอะสตาร์สาวกรุงศรี
    คำร้อง ทำนอง นาวิน พรมโนนศรี
    ดนตรีโดย บ่าวข้าวจี่
    ร้องไกค์โดย บ่าวข้าวจี่

ช มาเจอะขวัญตา น้องมากระชับหัวใจ ผุสาวเจ้ามาจากไส บอกได้ไหมคือไค แท้หนอ..
    ญ อย่ามาตั๋วเว้า น้องบ่เอานำดอก..อิพ่อ ผิดหวังเพราะคนลวงล่อ เข็ดแล้วหนอผู้ชายเฉไฉ

ช น้องงามบาดใจ อยากได้มาเป็นคู่ควง เบอร์โทรน้องคงบ่หวง อ้ายบ่ลวงเจ้าดอกขวัญใจ
    ญ ขอเบอร์โทรน้อง โอ๊ะ หลานบ่ย้านแม่ใหญ่..เบาะ บัดสิเว้า น้องงามบาดใจ ให้บ่ได้ ย้านใจเพพัง

* ช เธอคงเห็นฉันเป็นเพียงผุเฒ่า คำเว้าหลอกอำ แต่อ้ายมีใจคึดนำ คึดอำหล่ำ นำเจ้าเอวบาง

ญ คำเว้าผุเฒ่า เชื่อบ่ได้ เพราะเคยผิดหวัง มาหลอกให้เราหลงทาง ใจเพพังนั่งกินน้ำตา

ช ทรัพย์สินเงินทอง ที่ดิน สิยกให้เธอ ขอเพียงรับข้อเสนอ ไม่ให้เธอต้องกินน้ำตา
    ญ อิหลีติอ้าย ให้กะได้ เบอรโทรนั่นหนา ให้แล้วอย่าลืมสัญญา สองหมื่นห้าขอค่าตอบแทน

(ชายพูด... หืย...บัดสิให้เงินทอง..แก้วแหวน เอิ้นอ้ายพุ้นดอก.....แต่กะดี ได้เบอร์โทรเพิ่นแล้ว อิอิ )

(ซ้ำ *)
    (ชายพูด)...ฮัลโล...วัสดีครับ..คนสวย...อิอิ (หญิงตอบ) .....เอ่อ..มาคือเว้าหวานแท้..บักเฒ่า..มีหยังคือโทรมาหา..ลังเทือ..หือ
    (ชายพูด) .....เอ่อ..ๆๆ... วางหู.(ตู๊ด ๆ ๆ ๆ)
    . ..โอ๊ย...บัดได๋แท้ผุสาวมาให้เบอร์ เมียจะของ..หืยขี้ตั๋วคักแท้นอ
    .....
    [/CENTER]

หมายเหตุ ให้นักร้องทั้งสองฝึกซ้อมร้องอย่างเต็มที่นะครับ เมื่อพร้อมแล้วจะแจ้งให้เข้าห้องอัดเสียงทันทีครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวข้าวจี่; 30-09-2010 at 08:13.

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    ม่วนค่ะ ฟังแล้วกะยิ้มไปนำ
    เสียง อ.ข้าวจี่ร้องม่วนค่ะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    เหมือนนักร้องอาชีพเลยจ๊ะ.................

ม่วนๆจ้าเพลงนี้ อยากหัวตอนเพิ่นเว้าแมะจ้า
    :l-สู้ๆๆจ้าเป็นกำลังใจให้จ้า
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    2ท่านนี่เหมาะสมครับที่สิเข้าห้อง...ห้องอัดครับ อิอิ..

เนื้อเพลงกะเข้าท่าดีครับ อยากฟังไวๆเด้

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    คือสิถืกคีงพ่อใหญ่น่อ ครับ 55555555555555555555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    ..........หม่วนคับ..............เข่าถ่าขนาด.........

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    "เอ่อ..มาคือเว้าหวานแท้..บักเฒ่า..มีหยังคือโทรมาหา..ลังเทือ..หือ"

บัดนี้ล่ะเด็กน้อยสิหลอกด่าข่อยบาดเนี่ย ฮ่า ๆ ๆ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    เพื่อความสมจริงให้เอื้อยเด็กน้อยมาใส่เสียงตอนสุดท้ายนำครับอ้ายพล อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองขอนแก่น
    สุดยอแล่วครับ เพลงนี่ มวนกะมวน ความหมายกะดีครับ ยามได๋ สิออกเป็นอัลบั้มน้อ...ครับ อยากฟังแล้วครับ