หัวข้อ: พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา

เรื่องฮิตน่าอ่าน พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์

สวัสดีจ้า มื่อนี่มากับแสงแดดอันอบอุ่นสำหรับชาวยุโรป(อังกฤษ) แต่สิมีแดดเหมิดมื่อบ่อดอก

ย่านบ่ายมาก่าสิมืดครื้มมาอีกตามเคยหล่ะค่ะ พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์

ตามชื่อหัวข้อ พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์ค่ะ เมบ่อได้ไปเก็บภาพมาเองดอกค่ะ

แต่ได้รับการไหว้วานจากน้องไอซ์ นอรเวย์ ให้ช่วยตั้งกระทู้ให้ เนื่องจาก น้องไอซ์

ได้สมัครสมาชิกไปแล้ว แต่ว่ายังไม่ได้รับการตอบรับกลับมา เลยทำให้ตั้งกระทู้เองไม่ได้ค่ะ

ถ้าอ้ายบ่าวคนเดิมได้ยินเสียงขอลอนี้แล้ว ช่วยกรุณาส่งลิ้งค์มาให้น้องไอซ์แนเด้อค่ะ

เพราะน้องเฝ้ารอด้วยความกระวนกระวายใจ กลัวจะไม่ได้เป็นสมาชิกค่ะ :l-

ตามมาดูภาพงามๆจากน้องไอซ์กันเลยจ้า

นี่หล่ะค่ะ พระอาทิตย์เที่ยงคืน งามคักค่ะ อยากไปเห็นแท้น้อ

พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์

มาเบิ่งเห็ดทางบ้านเพิ่นค่ะบาดหนี่ เห็ดอีหยังมาดอกใหญ่คักดอกใหญ่แนแถ่ะ ดอกเดียวแกงได้หม้อนึงพอดีค่ะ ฮิ้ววว สงสัยสิเป็นปู่เห็ดค่ะ

เห็ดรุ่นนี่รุ่นลูกเห็ดค่ะ บ่อใหญ่ปานได เห็ดเผิ่งแน่ๆค่ะสีแนวนี่

นี่ก่าอีกประเภทค่ะ เห็ดอีหยังบ่อฮู่ดอกค่ะเมก่าดาย บ่อชำนาญ กินเป็นอย่างเดียวแหม พระอาทิตย์เที่ยงคืนที่นอรเวย์

เห็นอาหารบกแล่วก่ามาเบิ่งอาหารทะเลค่ะบาดหนี่ ปูค่ะปู ปูยักษ์ บ่อแม่นแมงมุมเด้อค่ะ น้องไอซ์บอกว่า เนื้อออกหวานๆพะนะค่ะ โอ้ย เมอยู่เกาะแท้ๆก่าบ่อเคยเห็นดอกค่ะ อาหารทะเลก่าแพง หากินยากคัก กินแต่แช่แข็งปลา/กุ้งก่าดาย

นี่ค่ะน้องไอซ์คนงามยืนแบกปู โอ๊ะบ่อแม่นๆ หิ้วปูค่ะ โตมันใหญ่คักเนาะ บ่อเคยเห็น สะออนๆ

ด้วยความขอบคุณ ภาพงามๆจากน้องไอซ์ค่ะ ที่ได้แบ่งปันภาพงามๆมาให้พี่น้องได้ชมกัน

----------------------------------------:l- --------------------------
    -
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เมษา; 16-10-2010 at 21:06.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    กรี๊ดดดดดดดดดด อยากกินปูยักษ์ๆ แกล้มอันนี่:b-b คือสิแซ่บ

:l-ขอบคุณสำหรับภาพจ้าพี่ไอซ์/พี่เมที่เอามาตั้งกระทู้ให้เบิ่งจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    เป็นบุญตา งามหลายจ้า ไอซ์/เม ยายหละถ่ายุหว่าแหม่นเผิ่นลืมบ้านมหาแล้ว เอ๊า..หม่วนๆๆจ้าไอซ์ ยายคึดฮอดเด้อ ว่างๆกะหน้าฮ่านหม่องเก่าเด้อหล่า กรู้ๆๆๆๆๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ขอบคุณน้องไอซ์และน้องเมษาคนงามลูกพ่อแล ที่ตั้งกระทู้ให้เห็นบรรยากาศครับ

อยู่ไสกะบ่ลืมความเป็นคนอีสานบ้านเฮาน้อครับ จั่งแมนเป็นตาสะออน กรี๊ด ๆ ๆ

เอาอีก ๆ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ขอบคุณสำหรับภาพบรรยากาศครับ เบิ่งแล้วกะเป็นตาออนซอนเนาะเครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆ เห็ดอันนี้แกงอร่อยเด้อจ้า เอามาผัดก็อร่อย ขอบคุณรูปภาพสวยๆเด้อจ้า

พบปะพูดคุย

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวโคราช
    ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆ เห็ดอันนี้แกงอร่อยเด้อจ้า เอามาผัดก็อร่อย ขอบคุณรูปภาพสวยๆเด้อจ้า

แอน เห็ดอันนี่หน่ะ มันเห็ดอันได ปู่เห็ด หือ ลูกเห็ดเดี๋ยวหนี่ มีสองเห็ดเด้

ว้ายๆๆแมนรุปผุได่นิ ปูุโตใหญ่น้อ อิอิ

พ่อครัวแม่ครัวบ้านมหา สัญลักษณ์ของ สาวบ้านแต้
    บล็อก
    28
    ขอบคุณภาพสวยๆจ้า
    พระอาทิตย์สวยจริงๆ
    คนกับปู สูสีกันเน๊าะ (สวยจ้า)

Tags for this Thread