หัวข้อ: ไปยามเบ็ดนก

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3

ไปยามเบ็ดนก

ไปนายามเบ็ดนก ช่วงนี้น้ำลดปูปลากะลงสา นกกะหากินเหยื่อปลานำนาครับผม
    ไปยามเบ็ดนก
    เข้าดอเกี่ยวแล้วกินหมดแล้วนำครับ
    ไปยามเบ็ดนก
    ห้องสุขากลางทุ่ง
    ไปยามเบ็ดนก
    ไปยามเบ็ดนก
    บักฟักหอม แกงอยู่หัวบ้าน หอมฮอดท้ายบ้าน
    ไปยามเบ็ดนก
    บักถั่วบักบวบหอม ตำยามเกี่ยวเข้าครับพี่น้อง
    ไปยามเบ็ดนก
    นกเจ่าลายถึกเบ็ด เหยื่อเผิ่นใช้เหยื่อปลาเข็ง ปลากระดี่ ปลาข่อน้อย
    ไปยามเบ็ดนก
    ลาบแลงครับพี่น้อง เอาแต่พอกิน อย่าเอาหลายปีหน้าสิบ่ได้กินอีก
    ไปยามเบ็ดนก
    เล็กๆๆน้อยๆๆ จกทีมงาน ขออภัยเนตหลุดครับผม นำเสนอบ่ทันแล้วขอโทษหลายๆๆ ครับพี่น้อง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวกุดชุม; 02-11-2010 at 13:34.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    แม่นอีหยังน้อ ข้อยคือบ่เข้าใจเลย น้อบาดนี่ คือเห็นแต่ทางไปห้องสุขาล่ะบาดนี่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ไสน้อเบ็ดนก คือบ่เอามาผัดเผ็ด แหน่น้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    รอเบิ่ง รูปนกอยู่เด้ออ้าย...ไสหล่ะนก อ้าย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ cute
    บ่เห้นมีเบ็ดนก สงสัยนกคาบบินหนีไปแล้วบ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    เนตหลุดครับ ฮอดรูปนกพอดี เดี๋ยวเพิ่มให้ครับผม

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทิดจ่อย
    ถืกแต่นกเจ้าลายตี้ครับ นกอย่างอื่นบ่อถืกบ้อครับบ่าว
    อยากกินนกขี้กะเดือนสบยาวๆ มีวิธีใส่เบ็ดเอาได้บ่อครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    คือหากินง่ายแท่ะน้อง ไปยามน้องนกบ่มีบ่ มีแต่เบ็ตนกบ่ อิอิ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    อ้ายกะเคยไปใส่คือกันแนวนี้บ่าวชาลี นกเจ่าลาย นกไก่นา ได้คือกัน
    บางทีกะเฮ็ดแห่วเหยียบไปใส่น้ำน้ำข่อน หม่องที่คิดว่ามันสิหย่างกายซั่นแหล่ว หากินหมานน้อครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ฮ่วย ! ว่าแม่นเบ็ดใส่ได่แต่ปลา กบ บ่แมนตั๊วนิ ใส่นกกะได้พะนะ เว้าแล้วกะเป็นตาอยากหัว