หัวข้อ: พาอ้ายดุลย์ ไปหาขุดแห้ว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

พบปะพูดคุย พาอ้ายดุลย์ ไปหาขุดแห้ว

ได้เวลาที่เหมาะแก่การ ตั้งกระทู้แล้วครับ หลังจากที่นัดกับอ้ายดุลย์
    ผู้จัดการปั้มบ่ฮ้างแถวๆบางซื่อไปหานอนเว้นแถวๆชานเมืองแล้ว มื้อนี้เป็นคือจั่งลมแฮงๆจั่งได๋ดอกครับ
    แต่ว่าความข้องใจจากเทื่อก่อนมันคงตอกย่ำให่ออกจากบ้านให้ได้ในมื้อนี้ จั่งได๋ต้องไปให้ได้ครับ
    ว่าแล้วกะเอิ้นเอาลูกสาวกับพี่เลี้ยงไปนำ บ่อยากปล่อยไว้บ้านสองคนย้านมันดังไฟฝิงหนาวซั่นดอกครับอิอิิอิ

พาอ้ายดุลย์ ไปหาขุดแห้ว
    ขึ้นหลังรถเลยลูกหล้า ขึ้นหน้าบ่ได้ฮากแตกครับ จักว่าลูกไผดอกบ้านนอกคักฮ่าๆๆๆๆ
    นี้ละคนตามหาแห้ว(สมหวัง)อีกซื่อหนึ่งอิอิอิ
    มาฮอดแถวๆ ถ.ประชาชื่นจอดรถรออ้ายดุลย์เพิ่นก่อนครับ ระหว่างรอเด็กน้อยกะเล่นยุหลังรถ
    และทางพ่อกะเปิดเพลงฟังไปนำ 100เหตุผล ที่คนเฮาสิไปอิหลีละครับ
    คนไปบ่เจ็บแหล่ว คนอยู่นี้ตี้เกือบตายอิอิอิอิได้ยินเขาเว้าดอกครับบ่เคยอกหักจักเทื่อดอก คนรูปหล่อเนาะฮ่าๆๆๆๆๆ

ตัดภาพมาตอนฮอดหม่องนอนอ้ายดุลย์โอ๊ะหม่องขุดแห้วเลยเนาะครับ ผมกะลงเบ็ดไว้รอให้โตใต้น้ำมาฮุบเหยื่อ
    ทางนี้เพิ่นกะผูกอู่นอนละครับ ผู้จัดการใหญ่ปั้มบ่ฮ้างกะดายอิอิอิ
    น้าชัยเพิ่นกะหลบไปหม่องต้นไม้ผุเดียว ความหวังอันเดียวกันโตไต้น้ำครับ
    ลงเบ็ดแล้วกะหย่างมาหาแนวกิน จักสามขวดบ่ พะน่ะผมรึสิคัดค้านอิอิอิ
    ทางนานากะขึ้นต้นไม่เล่น อิพ่ออุ้มนานาขึ้นแน เล่นปานผุชายพี่้น้องเอ้ย
    ยิ้มมีความสุขคักเพิ่น แต่ว่ามื้อนี้ลมแฮงคักพี่น้องปลากะมิดปานว่าป่าช้า
    ส่วนคนนี้ไปใสนอนนั่นครับ ที่สำคัญหลับพร้อมกรนอีกต่างหาก
    ปานคนมาลากเรือยุข้างๆครับสงเกตุหลายงานแล้ว บ่หมานนำคนไปนอนนี้บ้อฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆล้อเล่นเด้ออ้าย

นอนกำลังหลับๆ สงสัยสิฝันว่าตกตึกแน่นอนเลยครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    อู่เพิ่นขาดตี้ละครับ เสียงดังเบิปโลดแหมะฮ่าๆๆๆๆๆๆนอนดีหลายผมละหัวจนเจ็บคอพี่น้อง
    มาซอยกันหัวเราะเลาแนโอ๊ะมาซอยกันเอาอ้ายเพิ่นไปย่างแนครับรู้สึกเจ็บนี้อีกนานพะน่ะ555555

ผมขอลากันด้วยภาพน้องนานาเลยเนาะครับ ปลาบ่ต้องถามหาตกอู่แล้วกะพากันกลับ
    ปูปลาบ่ได้จักโตจักว่าไผเป็นโตซวยพี่น้องซอยบอกแนฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ
    ขอบคุณสถานที่บ้านมหาดอทคอมครับผม ขอบคุณพี่น้องทุกคนที่มาเบิ่งกระทู้นี้ ขอบคุณครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 03-11-2010 at 14:43.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว
    ฮ่า ๆ ได้ออกจาบ้านกะมีแฮงแล้วละครับบ่าวจัย บ่ได้ปลากะซ่างเนาะ ...

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    คือสิมีแฮงน้อจ้า ได้ออกจากบ้าน

อิอิ

อิสระ เสรี เสมอภาค

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ kapoloclikclik
    โอ้ย แห้วอีกหลีเนาะ ฟ้าวมาบักคักบ่เคยเห้นเค้าขุดแห้ว จั่งอีกหยังเนาะ55555+

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    โอ๊ยยยยยยยยยย
    คักหลายเนอะ..นอนคักหลายจน อู่ขาดโพดแล้วอ้ายจัย
    นานา..ก็ยิ้มตะฮักเนอะ.....ตอนนี้บุ๋มน้อยๆก็เป็นตะฮักแบบ น้องนานา นี่หล่ะอ้าย 555

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    มาหัวล่คนตกเปล55555+เซียกน้อยโพดเนาะครับ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    โอยยน่อ จัยเอ้ย ย่องเจ้าของกะเป็น ฮ่าๆๆ มาตกทางโคราชพิเด้อ มื้อหลัง บ่อึดหม่องตก น้ำหลายสุหม่อง 555+ ฝากบอกอ้ายดุลย์ไปหายาเลือด ยาลมมากินแน่เด้อ ฮ่าๆๆ อาการหนักเดะตกอู 55+
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ว่าสิหลอยเอาพร้าไปฟันสายแปลอ้ายดุลย์ยุ..แค่คิดเด๊ะนี้..อิอิ..ดังอุ๊บเลยติ๊บ่าวจัย อยากเห็นตอนนั้นเด้เนาะ..ฮ่าๆๆ:l-

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ไปบ่ชวนกะแนวนั่นล่ะ อู่พาขาดจ้อยฉม ปานนั่นมาว่าพาบ่าวจัยไปโรงบาลแหน่เด้ออู่ขาดว่าซ้าน
    บาดนี่สิรู้ละตั๊วว่ามันบ่หมานนำหยัง ถ้าผมไปนำกะว่าบ่หมานนำผม
    ผมนอนยุห้องกะอย่าสิมาโทษว่าบ่หมานนำผมเด้อ 55555555
    ต้นบักตากบยังรอ ให้เฮาไปแก้มือ
    แม่นลูกชายหือลูกสาวละหือท่าน สงสัยความดื้อนี่สิได้ไปทางพ่อเด้เนาะ เดวถ้าเบิ่งบักหำแหล่เด้อ อีกบ่เกิน 10ปีได้เห็นแน่
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวห้วยละโอง; 03-11-2010 at 16:06.

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    เอาใบหนาด ใบเป้าบ่ค่ะอ้ายดุลย์ ว่านซน พร้อม เทิงย่างเทิงข่มโลดค่ะ

Tags for this Thread