หัวข้อ: คุ้มอุดรสัมพันธ์ ส่งสาวงามเข้าประกวดMiss บ้านมหา นำคือกัน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    555555555ก๊ากเจ๊คือบ่เอารูปที่ผมถ่ายให่นั่นแมะครับ
    อิอิ จั่งเซ็กซี่ 55555555555555555555 ก๊ากกกกกกกก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ป๊าดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดด
    ยอมจ้า ยอม พี่หน่อย มาส่งกำลังใจจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ผมว่าขี้เมาโพด มื้อคืนนี้เห็นคักแล้ว จักว่าโต๊ะไผบ่ฮู้จักเขากะไปนั่งนำแหมะ งึด 55555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ที่ปรึกษาด้านกฎหมาย สัญลักษณ์ของ sert1964
    เห็นด้วยครับ แต่..หน่าจะได้รับรางวัลขวัญใจช่างภาพ เพราะเพิ่นโพสต์ท่าถ่ายรูปเก่งขนาด

กรี๊ดดดดดดดดดดอุดรจักบาดก่อน เชียร์ขาดใจแต่บ่ใจขาดเด้อแม่ดองจอยเอ้ยยยย.....งามๆหน่อยงาม...จัยๆหั่นตั๊วม่วนดีคนเมาอะ...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวจัย
    ผมว่าขี้เมาโพด มื้อคืนนี้เห็นคักแล้ว จักว่าโต๊ะไผบ่ฮู้จักเขากะไปนั่งนำแหมะ งึด 55555
    ฮ่าๆๆ เขาเรียกว่า มนุษย์สันพันธ์ดีสั่นดอก จัย หืยย
    นางงามคุ้มอุดร ลำกะมว่น ฟอ้นกะงาม ตำบักหุ่งกะแซ่บ มนุษย์สัมพันธ์กะดี ครบเซท :l-

Moderators สัญลักษณ์ของ ต่าย
    บล็อก
    5

พบปะพูดคุย

ป้าดดดดด ลำกะม่วน ฟ้อนกะงาม ตำบักหุ่งกะแซ่บ ฮู้จักคนเบิ้ดคุ้ม พะนะ
    คุณสมบัติครบถ้วนปานนี้....ต่ายเชียร์ขาดใจ๋เลยจ้า เอื้อยหน่อยจ๋าๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ฮ่วย ยายคือซงเอียงๆมาทางอุดร กลิ่นเหล้าอู๋หอมห่วยๆ ย่านลืมคุ้มจะของเด๊ คนบ้านๆ/จารย์หนุ่มน้อยบ่แหม่นเฮาต้องเล่นของบ้อจั่งสิสู้คุ้มไทอุดรได้จ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    เว้าคือเนาะน้องจัย เขาเรียกว่า ทำหน้าที่นางงามขั้นแรกตั้วเนาะ ผูกสัมพันธุ์กับคนรอบข้างก่อน 55555555 บ่รู้จักตี้น้องจัยเอ๊ยยย คุณสมบัติครบเชท เนาะ พี่เลี้ยงข้าวปาด
    สู้ใจขาดเลยเนาะเฮาแม่ดองติ๋ม ไทอุดรเฮา ใจเกินร้อย มักม่วนกะปานนั้น
    คุณยายหนูจ้า เอนมาจ้ายาย จอยสิไปหาเหล้าอุหอมๆๆ มาไว้ถ่า เอาเหล้าไห หย๊ายๆๆ กะได้จ้าคุณยายหนูจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวส่าเมืองอุดร; 07-11-2010 at 04:56.

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    55555 คุณยายหนู มาเด้อๆๆ พี่เลี้ยงนางงาม ทุ่มเต็มที่จ้าคุณยาย
    พี่เลี้ยงจอย ว่าปีหน้า จ้างลำซิ่ง สว่นเหล้าอุนั่น เต็มที่เลยคุณยาย มีฮอดเหล้าโอ่งพุ้นละยาย คักก่อเหล้าอุอีก....55555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ข้าวปาด; 06-11-2010 at 18:31.

Tags for this Thread