หัวข้อ: ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1

พบปะพูดคุย ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

ช่วงนี้เดอะดอนเวียกหลายครับกะเลยมาฮ่มบักมี่พร้อมหมู่คะเจ้าบ่ได้ แต่กะต้องปลีกเวลาไปเป็นกำลังใจให้ผู้ดูแลโครงการอัลบั้มพิเศษบ้านมหาดอทคอมเพื่อที่จะให้โครงการสำเร็จลุล่วง ไปฮอดแต่เซ้าโพดน้ำกะยังบ่ทันได้อาบเทิงผู้มายามเทิงเจ้าของบ้านว่าแล้วกะดาย ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

หลังจากนั้นกะเริ่มงานจนแล้วในส่วนของเดอะดอน ออกโตไว้ก่อนเสียงบ่ดีเด้ออ้าย พะนะ ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ บ่เป็นหยังบ่าวข้าวจี่ซะอย่างสามารถเฮ็ดให้นักร้องเสียงบ่ดีดังมาหลายคนแล้ว ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ ได้ฟังจั่งซั่นก็ไคแหน่ ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

หลังจากเสร็จสิ้นการใส่เสียงก็มีเมนูข้างนอกรออยู่ ไก่ย่าง ตำบักหุ่ง นั่นเอง อิอิ

ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

ท่ากินตำบักหุ่งคนหล่อยังไงก็เทห์ ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

ไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

คู่หูคู่ฮาบ้านมหาโปรโมชั่น หำบี้กับหำหลอด อิอิ

นี่คือบักมี่หน่วยแรกในรอบสิบปีเพิ่นว่า ปลูกมาสิบกว่าปีเพิ่งให้หน่วยแรกนี่หล่ะครับ ตีเอาเลขเด็ดแหน่เด้อชมรมมักหวยกะดายไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิไปกินข้าวเที่ยงกับบ่าวข้าวจี่อยู่ฮ่มบักมี่เร็คคอร์ดครับอิอิ

ธุจ้า ขอบคุณเจ้าของบ้านสำหรับข้าวเที่ยงมื้อนี้ครับ ธุจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย thedon; 10-11-2010 at 20:22.

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    แม่นบ่ล่ะมักมีฮ่าๆๆๆ ไปหลายๆๆเทื่อคือบ่เห็นหามมักมี่ จักเทื่อๆๆๆๆๆๆ กินกันสองคนกะเป็นเนาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    บักมี่..แหม่จ้า...เบิ่งหน่วยมันแล้ว ตะแซ่บเนอะจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    เอิ๊กๆ เก็บไว้ก่อนเด้อ รอแม็กกี้ไปห่มบักมี่ก่อน ค่อยเอาลงมาจัดการ อิอิ ...

มื้อได๋ดีน้อ สิได้ไปอัดเสียง เขาสิไล่ออกแล้วบ่น้อออ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เป็นนิมิตหมายที่ดีครับอ้ายดอน หมากมี่เป็นหมากแล้ว ผลงานบ้านมหากะใกล้สิเสร็จแล้วเนาะ รอฟังชุดเต็มยุครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม
    โอ๊วววววววว ท่านอาจารย์ทั้งสองนัดทานอาหารใต้ต้นหมากมี่ ปิ้งไก่ตาแซบแท้น้อครับ..อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    อ้ายๆๆๆ..อย่าหยุมคำใหญ่หลาย..จ่งไว้ให้น้องกินนำแนจ้า..อิอิ:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    เป็นนิมิตหมายอันดี..ฮ่มบักมี่เร็กคอร์ด..ที่บักมี่เป็นหน่วย..แต่ก่อนมีตั้งแต่...

จ่งไว้ให้มันสุกเด้อคับสิเป็นบักมี่หนัง รึ บักมี่ฝ่าย
    บักมี่ประวัติศาสตร์555

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    สงสัยสิเป็น บักมี่หนังละอ้าย สังเกตุจากนว่ยบักมี่หว๊า...

อ.มาฮอดแต่เช้า ติ ผมพุ่นไปยามค่ำ จะแม่นสิได้พ้อกันน้อ 555