หัวข้อ: สวัสดีจ้า ลูกหล่าขอรายงานตัวจ้า

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย

สวัสดีจ้า ลูกหล่าขอรายงานตัวจ้า

ลูกหล่าขอฝากเนื้อ ฝากโตนำเอื้อยๆๆ อ้ายๆๆ ทุกคนแนเด้อจ้า

ลูกหล่า เป้นคนร้อยเอ็ดจ้า

บ้านม่วงคำ ต.นาอุดม อ.โพนทอง จ.ร้อยเอ็ดจ้า:l-

Banned

บล็อก
    4
    ดีจ้า..คนร้อยเอ็ดคือกันค่ะ อ.เมืองเด้อค่ะ...ฝากใจนำกะได้เด้อค่ะ...:l-

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ยินดีตั๊บร้อน...ต้อนรับ..น้องลูกหล่า..ครับ..อ้ายกะบักหล่าลูกกก..คือกันครับ..55

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ลูกหล่า พะนะว่า หึย น้องซาย โอ๊ะ น้องสาวกะดาย ฮ่าๆ มาๆ หล่ามาม่วนนำกัน

มาต้อนรับ สมาชิกใหม่จ้า พี่นิ คนกรุงเทพสาวลาดพร้าวจ้า...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    มาใหม่กะมาเคี่ยมๆ สงบเสงี่ยมแน่แหมละ อันตกลงโอเคแม่ไหย่สอนแล้ว เจ้าสิใช้ซื่อนี้ว่าซั่นเถาะ ป้ากะสิลบชื่ออื่นๆออกจากหัวสมองป้านำ เปลี่ยนชื่อมื้อละสองละสามชื่อ เมื่อยแหมะ ค้านจำพ้อม เอาชื่อนี้เดออออออออออออออออออออ อย่าฮ้องดังหลายแก้วหูป้าแดงสิแตก ลงท้ายกะยินดีต้อนรับจ้าาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาา

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    555555555ป้าแดงชือนี้ละครับป้า

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ยินดีต้อนรับสู่บ้านมหาครับ
    เสียงเพลงและมิตรภาพ และเสียงเพลงรออยู่

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ teerapat
    ยินดีต้อนรับเด้อครับ ..มาเด้อขัวญเอ๊ย มาอยู่เฮือน อยู่ชานบ้านมหานำกัน ม๋องนี้มีแต่ความม่วน ความฮักให้กันมีพริก กะกินพริก มีเกลือ กะกินเกลือนำกันนี่หล่ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    แม่ครัวคุ้มบูรพา
    สัญลักษณ์ของ คนงามเมืองโพนทอง
    มาคักแท้ลูกหล่าบอกฮดที่อยู่แมะ บ้านคือใกล้ ๆ กันฮึ เบิ่งไปเบิ่งมาเป็ยซงคือสิฮู้จักกัน จั่งแม่นเนาะเล่นไปเล่นมากะพ้อน้องบ้านจะของ มา ๆหล่ามายุนำกัน เฮ็ดหยั๋งกะย้ายเอื้อยอยากอายแหน่เด้อ เพิ่นจิหว่าเป็นคือกันเบิด 5555555555555555