หัวข้อ: เอาปลามาฝาก พี่น้องบ้านมหาครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เกาทัณฑ์ เอาปลามาฝาก พี่น้องบ้านมหาครับ

สืบเนืองจากไปมาแล้วเทื่อก่อนมันบ่ได้หยังจักอย่าง มันยังคันมือบ่เซาครับ
    สงสัยว่าเป็นนำเบ็ดใหม่รึว่าเป็นนำคนตกปลาบ่กินเบ็ดจักเทื่อ
    ไปมาแล้วสามงานแห้วตลอด เทื่อนี้ถ้ายังแห้วเห็นทีสิเอารอกลงอาบน้ำซั่นแหล่วขะน้อยอิอิอิ
    ว่าแล้วได้เลยซวนเอาสาวเอือดโอ๊ะคนฮ่างกับบ่าวยุทธและ ผบ.ทบ.ไผดอกครับผมบ่รู้จัก555 ตามมาครับสิเป็นแนวได๋

เอาปลามาฝาก พี่น้องบ้านมหาครับ
    มาฮอดแล้วบ่ต้องเว่าหยังหลายดอกครับ เพราะว่ามันค้างมาเป็นเดือนแล้ว
    จัดการผสมเหยื่อปลาแล้วฟ้าวลงเบ็ด ผบ.ทบ.ผมสั่งมาว่าให้เอาปลานิลเด้อพี่พะน่ะ สั่งตั้งแต่บ่ทันลงจากเตียงพุ้นน่ะ555555บ่ได้บ่ต้องกลับพะน่ะ

เอาปลามาฝาก พี่น้องบ้านมหาครับ
    นี้ละครับมา4คนเบ็ด4คันเอ้าคือเห็นสมคันละคันหนึ่งไปใสแล้วบ่แม่นลงอาบน้ำอีกละตี้ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ คนฮ่างนักฆ่ากุหลาบแดง(หน้าอกเพิ่น)
    นั่งจนว่าล้า ว่าแม่นสิกินแห้วอีกแล้วมื้อนี้ เบ็ดบ่าวยุทธกะเลยดัง แต่ว่าบ่ทันบ่าวเฮ๋เพิ่นเร็วกว่าอิอิอิ
    ว่าแม่นขี่เรือเร็วเนาะครับ ปลาโตแรกอย่าเฮ็ดหลุดเด้อคนฮ่าง อดเด้โคต้าเมียพร้อมเด้โตนี้ฮ่าๆๆๆๆ
    และหลังจากนั่นพี่น้องบ่ายสองมันกะบ่มากินอีกเลย แบบนี้ต้องย้ายหม่องนอนโอ๊ะหม่องตกใหม่ครับ
    คนมักนอนบ่มานำเนาะบัดได๋แท้ฮ๋าๆๆๆๆๆๆๆๆๆพอมาหม่องใหม่ลงเบ็ดได้บ่พอได๋ ปลามาลากสายเบ็ดผมก่อนหมู่เลยครับ
    คิดในใจเอาวะกรูจั่งได๋กะบ่แห้วแล้วละเนาะอิอิอิอิปล่อยให้คนฮ่างอิจฉาเล่นๆอิอิอิ

มีสู้ด้วยครับ คิดว่าอย่าหลุุดเด้อโตแรกของคันเลยเด้นิตั้งแต่ซื้อมาบ่ทันได้แหบเลยอิอิอิ
    เป็นปลาจาระเม็ดครับโตขนาดสามโลกว่าๆครับ แต่ว่าเอ้าปลายุใสละ ตระก้อเบ็ดคือยุพี้พะน่ะบ่าวเอ๋เพิ่นฮ้องว่
    ที่แท้ปลาขาดเบ็ดคนอื่นมาแล้วสายมันมาข้องกับเบ็ดผมพี่น้อง นึกว่าแม่นเบ็ดเจ้าของหมานรึว่าปลามันถึงคราวน้อครับ5555

หยังกะอย่าหยังกะตามบ่แห้วแล้วข่อยฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    ฮ่วยคนฮ่างเล่นแล้ว แล่นเร็วอิหลีครับเพิ่นนิ แม่นต้นหมากพร้าวมันต่ำรึคนบ่สูงละว่านิฮ่าๆๆๆๆๆๆ
    แซวเล่นเด้อท่านอย่าเคียดละอิอิอิ

เข้ามาแล้วครับ แต่ว่ายังอยู่ไกลยุ เห็นแต่วงน้ำตอนปลามันสู้เบ็ดนั่นละ
    คนกับคันตะแม่นบ่สมกันฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆคนยาวๆคันเบ็ดสั่นนิดเดียว
    ใกล้ความจริงแล้วครับ อย่าหลุดเด้อคนฮ่าง
    ตักเลยครับบ่วยุทธ เห็นบ่พี่น้องขาวจั๊วเลยปลาเด้บ่แม่นหัวฮ่าๆๆๆๆๆ
    เดียวมีต่ออีกครับ ยังบ่จบมีภาพอีกหลายคักเดียวลงต่อให้ครับติดตามต่อได้เลยครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 15-11-2010 at 15:26.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ข้าวต้มมัด
    มาเป็นตามั่นแท้จ้าน้องจัย ปลาโตใหญ่เนาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง
    ป้าดดดหมานเนาะครับบ่าวจัย
    แม่นต้มหมดหรือยังครับปลาน่ะ
    จิไปกินนําชั่นดอกครับ มีแต่โต ขาวๆอวบๆเนาะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ต่อเลยครับเพื่อบ่เป็นการเสียเวลาเนาะ
    คนฮ่างโชว์ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆโตนี้2.7โลครับ
    และคราวเดียวเบ็ดของบ่าวยุทธกะดังครับ คราวนี้เพิ่นเร็วกว่ารึว่าคนฮ่างพอแล้ว
    บ่อยากวัดละตี้คือนั่งซื่อๆรึว่าเยาว์แดดฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆเบิ่งหน้าคือสิแดงๆบัดหนึ่ง5555

มีสู้นิดหน่อย พอเป็นพิธีเนาะครับ มื้อนี้ได้กันทุกคนแล้วบ่มีไผอายกันแล้วครับอิอิอิ
    คนฮ่างทำหน้าที่ตักได้ดีมากครับ เป็นปลาดุกครับโตนี้โลกว่าๆครับ
    บาดนี้เป็นทีของผมมั่งครับ ลืมบอกไปผมหันมาตกสปิ๋วเพื่อสิตกปลานิลตามคำสั่งเมียครับ
    เพิ่งสิได้มาโตเดียวเอง เดียวสิบ่ได้ออกจากบ้านอีกเด้ถ้าบ่ได้คิดว่าสิซื้อยุตลาดพุ้นแหล่วไปให้ถ้าบ่ได้นะฮ่าๆๆๆๆๆ

อุ้ย อุ้ย คันโค้งสวยเชียวฮ่าๆๆๆๆๆๆมาอีกแล้วปลาเริ่มเข้าแล้วพี่น้องคราวนี้วิ่งไกลกว่าเก่า
    แฮงดีด้วย นึกว่าแม่นปลานิลใหญ่แหมะดีใจเบิ่ด

เอาขึ้นมาแล้วพัดเป็นโตนี้ครับ ปลายี่สก บ่าวเอ๋เฮ็ดหยังกินละครับโตนี้น่ะ
    มาแล้วครับปลานิลตามใบสั่งฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆโตน้อยกะอย่ามันดอกเนาะ เป็นปลาตามใบสั่งยุอิอิอิอิ
    เวลาดี4โมงแลงแล้วสิสั่งลา พอแล้วครับมื้อนี้มื้อหน้าสิมายามใหม่เด้อครับบ่อสาย5อิอิอิ
    คนมักโชว์เนาะครับ ส่วนผมบ่าวจัยคนสร้างภาพ บ่าวยุทธคนแบกอิอิอิ
    ขอลาพี่ลาน้องด้วยภาพนี้ละกันครับ คำเว่าได๋ ภาพได๋บ่เหมาะบ่ควรกะลบได้เด้อครับ
    ขอโทษขออภัยผุที่ถูกพาดพิงเนาะครับบ่มีเจตนาสิเว่าดอกเพื่อความม่วนซื่นเนาะครับ
    ขอบคุณบ้านมหา ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิมที่เฮ็ดให้มีเว๊ปนี้ครับ ขอบคุณพี่น้องที่มาเป็นกำลังใจให้ผม ขอบคุณครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 15-11-2010 at 15:28.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ชัย หมอแคน
    บล็อก
    3
    เที่ยวนี้ คือซ่งสิบ่ได้หิ้วแห้ว เมือฝากแม่บ้านแม่นบ่ บ่าวจัย หมานเนาะ...หากินปลาข่อนดอกเด้อทางนี้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    อุ้ย อุ้ย หมานปานนี้ เป็นตาให้เอื้อยเอือดเลาไปนำบ่อยๆอยู่ตั๋วล่ะเนาะจ้า 555+

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    โฮ้...เที่ยวนี้หมานเนาะ...บ่อคือ2ครั้งที่แล้ว กลับมาได้กินต้มมาม่า......555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    :b-b :b-b ปลาหนองได๋น้อ เป็นตาเผาแกล้มแซบแท่ อ้าย มะเหมียวขอ สอง โตเด้อจ้า :l- :l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    ต้มยำ แบ่งมาทางนี้จักถ้วยเด้อ กับข้าวแลง อิอิ มาหากินหมานแท้น้อ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

สะออนนำเด้

เทื่อนี้หมานเนาะจ้าอ้ายบ่าวจัย ดีใจนำเด้อจ้า เบิ่งตะสีหน้าชายเอ๋โลด นี่ล่ะเพิ่นว่า ได้หลายจนพายเซเนาะจ้า อิอิ

Tags for this Thread