หัวข้อ: อยากฮู้พี่น้องบ้านมหาทางชลบุรี

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

..ทั่นไปอยู่ไสน้อคือบ่ผ้อพี่น้องทางเมืองชล ทางผุ้นหละมีหลายแท่..

คุ้มบูรพา กะคือพี่น้องที่อยู่ฝั่งภาคตะวันออกทั้งเบิดหละครับ เพิ่นมีพบปะกัน
    ดู๋ยุตั๊ว กระทู้ที่ลงไว้กะหลายงาน นำทีมโดยอาวอ้วนเมืองยศแล้วกะป้าแดง
    ผู้อาวุโสของคุ้ม.
    .

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ น้องนางพื้นเมือง
    อยุ่ชลบุรีคือกันค่าา บูรพา ยูนิเวอซิตี้ ค่ะ:l-:l-

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ แมงงอดน้ำ
    จอมเทียน เมืองพัทยา
    แม่นไปอยู่ไสมาน้อ มาทางพี้เด้อ พัทยาพิ พ้อกันดู๋จนเริ่มสิเบื่อหน้าอาวอ้วนละเด้เดียวนิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    อยู่ใกล้ทะเลคือกันค่ะ ปั่นจักรยานไปสิบห้านาทีกะฮอดโลด..หม่องอยู่ลักษณะเป็นเกาะคือกัน สิเข้าจุ้มชลบุรี, บูรพาได่บ่น้อ.. :l-
    มองต่าง..อย่างปลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ jai26
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ อาวอ้วนเมืองยศ
    เอ่อ ยุทางระยองพัทยา ชลบุรี จันทบุรี เด้อครับ จั่งที่ให้เบิ่งนั่นละครับ จั่งได๋ อยากพ้อพี่น้องกะติดต่อมาครับ สิพาม่วนนำเขา มาตะดนแล้วไปลี้ยุใส คือบ่มานำ ผมครับ เหอๆๆ

ม๋าน้อยกะคือกัน ว่าแม่นมาตะดนแล้ว บ่อยาก พ้อพบ ม่วนนำกันติหือ เคยบเห็นบ่ คุ้มบูรพาพบปะสังสรร ประจำเดือนนะเหอๆๆ
    บ่าวกบินทร์ ส่างเราเถาะ เราบ่มานำมู่จักเทื่อ สงสัยเรายากนำผุสาวไปยามบ้านหลายเหอๆ มักสาวไปทางบ่าวกบินทร์ มักกินมักม่วน มาทางอาวอ้วนเด้อ
    มักม่วน นี่ล่ะครับ อาวอ้วน พบประจำเดือน กะบอกแน่เด้อ ครับ สิไป เปิดโตสั่นดอกว้า:b-b:b-b:b-b

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ jai26
    บ่ได๋ไปหลีอยุ่ไสดอกครับ บ่ค่อยมีเวลาเข้ามาน่ะครับ งานหลายโพด กะเลยบ่ได้ฮู้จัก ไผเลย บัดนี้ล่ะขอฝากโต นำแน่เด้อ ครับ ขอเข้าคุ้มบรูพา น่ำแน่ จังได๋กะ ยินดีที่ได้รู้จัก ทำคนเด้อ ครับ