หัวข้อ: มาดูช้างตกลูกครับ

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ มาดูช้างตกลูกครับ

น่ากลัวมากเลยนะครับ
    :l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=syy68In6j1g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    บ่กล้าเบิ่งครับหมวดตั้มย้านนอนไหลไห้ แห่งเป็นคนขวัญอ่อนอยู่..55

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    สุดยอดครับ ช้างเป็นสัตว์ที่ฉลาดครับ ป๊าด ออกมากะหย่างได้เลยเนาะ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ไม่น่ากลัวจ้า ปุ้ยกะลุ้นอยู่แม่ะ นึกว่าลูกช้างบ่ฟื้น แม่ก็เต๊ะอยู่นั่นหล่ะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    อ๋อยทีแรกผมว่ามันตายดอกครับ เห็นแม่มันเตะแหม ลุ้นแทบตายครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    นึกว่าแม่นมันออกมาแล้วตายซั่นดอก เห็นนิ่งไปเลยหลังจากตกลงมา สุดท้ายรอดน่ารักดีครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ chutimol
    สัญชาติความเป็นแม่เน๊าะ บ่แม่นคนหรือว่าสัตว์ ถ้าขึ้นชื่อว่าแม่แล้วสุดยอดอีหลี
    แต่ที่มันเตะลูกน้อยก็เนื่องจากว่ามันเป็นห่วงลูก คึดว่าลูกสิฟื้นบ่ซั่นดอกหว่า อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ลุ้นเบิ่งจนจบค่ะ บอเคยเห็นค่ะ
    ผึ้งฮู้คือกันค่ะว่าลูกช้างเกิดใหม่ ต้องถืกแม่ เต๊ะ
    แต่นั่นกะเป็นสัญชาติญาณของสัตว์น้อค่ะ
    แต่ขนาดลูกคนกะยังถืกตีก้นไห้ฮ้องไห้ :l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ
    เตะแฮงเป็นตาตาย แม่เพิ่นกะดาย งึด ยังรอดมาได้ดูโลก แต่บ่อยากเกิดดอกครับ ออกมากะโดนเตะแฮงเป็นต่าหน่าย...อิอิ