หัวข้อ: เตือนภัยทางโทรศัพท์ (อันนี้เจอกับเจ้าของเลยเด้อจ้า )

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ jai26
    แม่นครับ ผมกะพอ คือกัน แต่บ่ได้กดไปฟังดอก ครับ แค่รับสาย แล้ว เฮาฟังมันเว้าสักพัก ขนาดเสียงตอบรับ หยังเว้าเสียงดังให้เฮากด 9 อีก เน้นเสียงตรง กด 9 ซ่ำแม๋

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    อั่นแบบนี้ข่อยกะเจอมาแล้ว 3 เทื่อ มันบอกว่ามาจากธนาคารกสิกร ว่าซั่น..

เทื่อแรกมันบอกว่าคุณมียอดค้างชำระ 26000 บาท ว่าซั่น..ตกกะใจซั่นแหล่วพี่น้องเอ๋ย...

เจ้าของกะมีอยู่บัตรของกสิกรน่ะ..แต่หนี้บ่หลายปานนี้..

ตั้งสติได้กะเลยเล่นกับมันจักหน่อยก่อนน้า..อิอิ

มันบอกว่าขอหมายเลขบัตรประชาชน
    ..ฮ่วย..เป็นเรื่อง..แต่ข่อยกะบ่ให้แถมกวนตรีนมันเล่นไปเรื่อยๆ..(แบบว่าเพื่อความสะใจน่ะน้า..เอิ๊กๆ..
    )

ถ้ามีอีกเทื่อที่ 4 สิชวนมาเอาฮอดบ้านอยู่..
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ขอบคุณค่ะเอื้อยไก่ สำหรับความรู้ไว้เตือนสติ ยามมีสายเข้าที่เฮาบ่เคยฮู้จัก

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    ขอบคุณหลายๆๆจ้าเอื้อยไก่น้อยจ้า ที่เอามาบอกกล่าวให้ระวังโตจ้า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมอยากพ้อสายแบบนี้เด้ สิกวนประสาทมัน สิลำให้ฟังพ้อมพุ่นแหลว แถมให้ แล้วกะสิบอกว่า สั่นอยากได้เงินมาลำนำกัน 555555 อย่าเฮ็ดแบบนี้ บ่มักนิสัย จบ
    เป็นไอเดียที่บรรเจิดหลายคับพงศ์น้อย 5555 ชวนมาลำนำกันเลยเนาะ อ่านไปนำ หัวไปนำกะยังว่า

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    แมนยุดอกเอื้อยไก่น้อย เบอร์ส่วนตัว ไผกะคิดว่าเบอร์พี่น้องจากต่างประเทศ
    ถ้าเป็นเพ็นนีกะสิคิดว่า เฒ่าแม่ กับ น้าสาวโทรมาสั้นแล่ว

เพ็นนีเคยพ้อเหตุการณ์แบบนี่ยุจ้า แต่กะโทรกลับหาเฒ่าแม่ ถ้าเพิ่นบอกบ่ได้โทรมา
    เพ็นนีกะพุ่งเป้าไปที่น้าสาว ถ้าเพิ่นปฏิเสธอีก กะคือเป็นปริศนา บ่เคยคิดพ้อว่าสิเป็นการหลอกลวง

ขอบคุณสำหรับกระทู้ดีดี ที่เป็นประโยชน์จ้าเอื้อย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    เคยเจอมาเหมือนกัน แต่ว่าจะกดทิ้งไปเลย และอีกอย่างหนึ่งที่ได้พบกับตัวเองมาก็คือ
    โทรมาว่าเราเป็นหนี้ค่าโทรศํพท์หมื่นกว่าบาท เปิดเบอร์ใช้ทีจังหวัดนนทบุรีในนามของ
    บริษัท(จำชื่อไม่ได้) เราก็ถามว่า โทรมาจากไหน เขาบอกว่า จากองค์การโทรศัพท์
    แจ้งวัฒนะ เราก็ยืนยันอย่างเดียวว่า เบอร์บ้านก็ยังไม่เคยใช้แล้วเราจะไปเปิดเบอร์ใหม่
    ทำไม เราไม่ยอมและยืนยันอย่างเดียวว่า เราไม่เคยไปเปิด แค่นี้ก็จบ

Tags for this Thread