หัวข้อ: สูงสุดสู่สามัญ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวจีดส์

สูงสุดสู่สามัญ

พี่น้องว่ารูปภาพข้างล่างนี่มันคืออิหยัง....?

เฉลย...น้อครับ มันบ่แม่นรีโมท เด้อครับ
    แต่..มันเป็น โทรศัพท์เคลื่อนที่(หรือว่ามือถือบ้านเฮานั่นแหละครับ) มันชื่อว่า
    จอห์นโฟน(john's phone) มันถูกสร้างขึ้นมาเพื่อคนที่ย่านเทคโลโนยี่ และก้อ
    ใช้เป็นโทรศัพท์เครื่องแรกให้กะเด็กน้อย(แต่คือซิบ่ใช่เมืองไทย) มันเฮ็ดหยังได้แนบาดนี่
    รับส่งข้อความ....บ่ได้
    ฟังเพลง...........บ่ได้
    เบิ่งคลิป...........บ่ได้
    ใช้งาน socialnetwork......ก้อบ่ได้
    สรุปแล้วมันเฮ็ดได้แค่ โทรออก และก้อ รับสาย ท่อนั่นแหละครับ
    และก้อมี 1 ริงโทน สามารถปรับความดังได้ 3 ระดับ(พุ้นเด้)
    ราคามันก้อ 3350.00 บาท (67 ปอนด์) ก้อพอสมควรอยู่ครับ
    จุดเด่นของเพิ่นก้อ standby ได้นาน 20 มื้อ
    อ้อ...ลืมบอกไป เพิ่นสามารถบันทึกข้อความได้ครับ โดยการดึงกระดาษและก้อ
    ปากกาที่เพิ่นแถมมาให้ จดบันทึกได้เลยครับ (ตามรูปข้างล่าง)
    แต่ยังทันวางขายในเมืองไทยอยู่ครับ (แต่คือซิขายยาก)
    พี่น้องผู้ใด๋สนใจก้อเตรียมเงินไว้เด้อครับ คาดว่าซิวางขายในเมืองไทยเร็วๆนี่แหละครับ
    ขอบคุณที่มา wowboom.com

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    รุ่นนี้หล่ะที่อยากได้ ถ้ามีขายในบ้านเฮา จิซื้อเป็นคนแรกเลย 555
    อันพวกซื่อมา หมื่น สองหมื่น ออฟชั้นหลายๆ แม่นพากันใช้ พอ 100 บ่ อะ เอิ๊กๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    แพงเวอร์ ตั้ง 3 พันกว่าบาท น่าสิลดราคาลงมาแหน่เนาะ รออันที่ราคา 50 บาทดีกว่าเนาะ เห็นว่าจะเข้าไทยแล้ว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    หนุ่มบ้านไกลจ๋า ป้าว่าบ่อต้องถ่าโดนดอกจ้า เดี๋ยวจีนกะส่งกอปปี้มาขายร้อยเดียว อิอิ โทรเข้ากะโทรออกท่อนั้นเด้อออออออ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    ฟังเพลงกะบ่ใด้ ทอสับข่อย 800 ฟังเพลง ฟังวิทยุกะใด้ ส่งข้อความกะใด้ ข่อยสิไปซื้อเฮ็ดหยังตั้งสามสี่พัน5555 ซื้อโนเกียร์รุ่นราคา800 ใด้ตั้งหลายเครื่อง แถมยังเหลือซื้อ 285พร้อมออฟชั่นครบชุดเมาอีกต๊ะหาก (ครบชุด หมายถึงโซดาน้ำแข็ง เนื้อมาก้อยพร้อม)5555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองเดช
    เมืองเดช ครับพี่น้อง
    จอห์นโฟน(john's phone) หรือว่า จอนฟอน(jon fon) ล่ะครับ เครื่องน้อยๆ ตั้งสามพัน
    โทรออกล่ะกะรับสายได้แค่นี่